
Płyta główna Gigabyte GA-MA69VM-S2
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(4)
| Symbol producenta | GA-MA69VM-S2 |
| Nazwa produktu | Gigabyte MA69VM-S2, AMD 690V, DualDDR2-800, SATA2, RAID, GBLAN,VGA mATX |
| Typ procesora | ? Athlon 64 |
| ? Athlon 64 FX | |
| ? Athlon 64 X2 | |
| ? Sempron (Socket AM2) | |
| ? Opteron X2 | |
| Typ gniazda procesora | Socket AM2 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Nie |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | 690V |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1000 MHz |
| ? 800 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| ? 400 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Wbudowany układ VGA | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC888 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 2 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 4x | 1 |
| Złącza USB 2.0 | 10 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 6 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 0 szt. |
| Układ RAID | 4xSATA |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 4 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | Zintegrowana karta graficzna ATI Radeon Xpress 1200 |
| Format | micro ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:

