
Płyta główna Gigabyte GA-M61SME-S2 OEM
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | GA-M61SME-S2 |
| Typ gniazda procesora | Socket - AM2 |
| Obsługiwane procesory | Sempron, Athlon 64, Athlon 64 X2, Athlon 64 FX |
| Producent Chipsetu | Nvidia |
| Model Chipsetu | NVIDIA GeForce 6100 / nForce 405 chipset |
| Magistrala | 2000 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | 800 / 667 / 533 / 400 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 1 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | NVIDIA CineFX 3.0 Graphics Engine |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC883 Audio Codec (7-kanałowa) - High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | Realtek RTL8201 10/100 Mb/s |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 2 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | RAID 0, 1, 0+1 |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 8-pinowe złącze zasilania ATX 12V, 1 x 4-pinowe złącze zasilania PCI-E 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 1 x System |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x złącze - front panel, 1 x złącze - front audio, 1 x CDin, 1 x czujnik otwarcia obudowy. |
| Standard | mikro ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 244 x 225 mm |
| Zawartość opakowania | taśmy: SATA, IDE, FDD, sterowniki, tylnia zaślepka (I/O Shield), instrukcja obsługi |
| Funkcje dodatkowe | Wersja OEM (płyta jest pakowana w pudełko bez nadruku). Wyposażenie identyczne jak w wersji BOX! |
| Informacje dodatkowe | Złącze PCI-E x16 pracuje z prędkością x8. Lista kart współpracujących z płytą na stronie: , https://tw.giga-byte.com/FileList/GraphicsCardSupport/motherboard_agp_ga-m61sme-s2.pdf |
| Uwagi | W przypadku reklamacji płyt na socket 775 niezbędne jest dostarczenie do serwisu wraz z reklamowaną płytą, zaślepki na podstawkę procesora oraz zaślepki blaszki maskującej do obudowy. Bez tego wyposażenia reklamacja będzie odrzucona. |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

