
Płyta główna Gigabyte GA-EP43-S3L
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(4)
| Kod Producenta | GA-EP43-S3L |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Intel(R) Core(TM) 2 Extreme processor/ Intel(R) Core(TM) 2 Quad processor/Intel(R) Core(TM) 2 Duo processor/ Intel(R) Pentium(R) Dual-Core processor/Intel(R) Celeron(R) (szczegółowa lista na stronie producenta) |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel(R) P43 Express Chipset + Intel(R) ICH10 |
| Magistrala | 1600(O.C.)/1333/1066/800 MHz FSB MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 1200+/1066/800/667 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 16 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 4 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC888 codec High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | Realtek 8111C chip (10/100/1000 Mbit) |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 6 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 8 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 24-pin ATX, 1 x 4-pin ATX 12V, 1 x CPU, 2 x system, 1 x power |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x front panel audio, 1 CD In, 1 x S/PDIF In, 1 x S/PDIF Out, 1 x LPT, 1 x COM, czujnik otwarcia obudowy |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 305 x 210 mm |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

