
Płyta główna Gigabyte GA-946GMX-S2
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Celeron D, Conroe-L, Pentium 4, P4 Extreme Edition (tylko wersje XE) Core 2 Due/Xtreme/Quad (tylko wersje z FSB 800,1066) |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel 946GZ Express + Intel ICH7 |
| Magistrala | 533 / 800 / 1066 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | 667 / 533 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 2 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x4 | 1 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Graphics Media Accelerator 3000 |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | RealTek ALC888 8-kanałowy (7.1) - High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | Realtek RTL8110SC Gigabit LAN |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 2 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 20-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 4-pinowe złącze zasilania ATX 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 1 x System |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x front panel/audio, 1 x CDin, 1 x SPDiF in/out |
| Standard | mikro ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 220 x 244 mm |
| Zawartość opakowania | taśmy: SATA, IDE, FDD, sterowniki, tylnia zaślepka (I/O Shield), instrukcja obsługi. |
| Uwagi | W przypadku reklamacji płyt na socket 775 niezbędne jest dostarczenie do serwisu wraz z reklamowaną płytą, zaślepki na podstawkę procesora oraz zaślepki blaszki maskującej do obudowy. Bez tego wyposażenia reklamacja będzie odrzucona. |
Pliki do pobrania:

