
Płyta główna Gigabyte GA-945GCM-S2L BOX
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(5)
| Symbol producenta | GA-945GCM-S2L |
| Nazwa produktu | Gigabyte 945GCM-S2L, 945GC Express, DualDDR2-667, SATA2, GBLAN, VGA, mATX |
| Typ procesora | ? Celeron D |
| ? Celeron (Conroe-L) | |
| ? Pentium 4 Prescott | |
| ? Pentium D | |
| ? Pentium E (Dual-Core) | |
| ? Pentium Extreme Edition | |
| ? Core2 Duo | |
| ? Core2 Extreme | |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | 945GC |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1066 MHz |
| ? 800 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Liczba gniazd DDR2 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 667 MHz |
| ? 533 MHz | |
| ? 400 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 2 GB |
| Wbudowany układ VGA | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC662 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 2 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 1 |
| Złącza USB 2.0 | 8 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 4 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 0 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 4 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 100 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | Zintegrowana karta graficzna Intel GMA950 |
| Format | micro ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:

