
Płyta główna Foxconn "QUANTUM FORCE" MARS
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Kod Producenta | MARS |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Intel Core 2 Quad / Core 2 Extreme / Core 2 Duo / Pentium Dual-Core / Celeron / Pentium D / Pentium 4 / Intel Multi-Core (45nm) przeznaczonych dla Socket T(LGA775) |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel P35 + ICH9R |
| Magistrala | 1333 / 1066 / 800 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR II - 1066 (OC) / 800 / 667 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 2 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 2 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Tak |
| Zintegrowana karta graficzna | Brak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | RealTek ALC888 8-kanałowy (7.1) - High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | RealTek 8111B - 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 6 szt. |
| Złącza eSATA | 1 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Brak |
| Kontroler RAID SATA | RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 / RAID 10 / JBOD |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 6 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 3 szt. |
| Złącza FireWire zewnętrzne | 1 szt. |
| Złącza FireWire wewnetrzne | 1 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 2 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 8-pinowe złącze zasilania ATX 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 4 x System |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x Front Audio / 1 x CD-in / 1 x IrDA / 1 x COM2 / Przyciski Power, Reset oraz Clear CMOS |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 305 x 244 mm |
| Zawartość opakowania | instrukcja, sterowniki, przewody (FDD, IDE, 6 x SATA), 6 x przejściówka zasilania MOLEX -> SATA, 1 x Bracket (2xUSB + mini IEEE1394) |
| Funkcje dodatkowe | Płyta posiada bardzo zaawansowany BIOS z możliwością ustawiania połówkowych mnożników CPU. |
| Informacje dodatkowe | Płyta z serii Quantum Force |
Pliki do pobrania: