
Płyta główna Foxconn 915GL7MC-S
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Kod Producenta | 915GL7MC-S |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Intel Pentium 4 / Celeron D |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel 915GL Express + Intel ICH6 |
| Magistrala | 800 / 533 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDRAM | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | 400 / 333 / 266 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 4 GB |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak - Graphics Media Accelerator 900 |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | RealTek 6-kanałowy AC97 (5.1) |
| Zintegrowana karta sieciowa | RealTek - 10/100 MB/s |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 1 | 4 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 2 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 3 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 4-pinowe złącze zasilania ATX 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 1 x System |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x Front Audio / 1 x SPDIF-Out |
| Standard | mikro ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 244 x 244 mm |
| Zawartość opakowania | Brak maskownicy, istrukcji, kabli. |
| Funkcje dodatkowe | Wake-on-LAN (WOL), suspend-to-RAM (STR, S3), suspend-to-disk (STD, S4), SuperUtilities: SuperBoot, SuperBIOS-Protect, SuperRecovery, SuperSpeed, SuperStep, SuperLogo oraz SuperUpdate. |
| Uwagi | W przypadku reklamacji płyt na socket 775 niezbędne jest dostarczenie do serwisu wraz z reklamowaną płytą, zaślepki na podstawkę procesora oraz zaślepki blaszki maskującej do obudowy. Bez tego wyposażenia reklamacja będzie odrzucona. |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00