
Płyta główna Asus Striker Extreme
ocena produktu 3.5/5 gwiazdki
(3)
| Symbol producenta | STRIKER EXTREME |
| Nazwa produktu | ASUS STRIKER EXTREME, nForce 680i SLI, DualDDR2-800, SATA2,RAID,GBLAN,FW,ATX |
| Typ procesora | ? Celeron D |
| ? Pentium 4 Prescott | |
| ? Pentium D | |
| ? Pentium Extreme Edition | |
| ? Core2 Duo | |
| ? Core2 Extreme | |
| ? Core2 Extreme (Quad-Core) | |
| ? Core2 Quad | |
| ? Celeron (Conroe-L) | |
| ? Celeron Dual-Core | |
| ? Pentium E (Dual-Core) | |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | nForce 680i SLI |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1333 MHz |
| ? 1066 MHz | |
| ? 800 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Wbudowany układ VGA | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy | ADI1988B |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 2 |
| Złącza PCI-E 16x | 3 |
| Złącza PCI-E 1x | 1 |
| Złącza USB 2.0 | 10 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 6 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 2 szt. |
| Dodatkowe inforamcje o portach FireWire (IEEE1394) | ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [opcja] |
| ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [tylny panel] | |
| Układ RAID | 6xSATA |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 8 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | ? 2 x slot PCI-E 16x - tryb SLI: PCI-E x16 + PCI-E x16 |
| ? 1 x slot PCI-E 16x (standard) [16x mechanicznie, 8x elektrycznie] | |
| ? Intel Quad-core CPU Ready | |
| ? 2 x złącze eSATAII 3.0 Gb/s | |
| ? LCD Poster | |
| ? ASUS Q-Connector | |
| ? Q-Fan Plus | |
| ? Onboard Switch | |
| ? EL I/O | |
| ? Onboard LED | |
| Format | ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

