
Płyta główna Asus P5QL SE
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(1)
| Kod Producenta | P5QL SE |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Core(TM)2 Quad/Core(TM)2 Extreme/Core(TM)2 Duo/Pentium(R) D/Celeron dual-core/Celeron |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel(R) P43 / ICH10 Intel(R) Fast Memory Access Technology |
| Magistrala | 1600(O.C)/1333/1066/800 MHzMHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 1066/800/667 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 2szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | ALC662 6 -Channel High-Definition Audio CODEC |
| Zintegrowana karta sieciowa | RTL8111C GB LAN |
| Złącza IDE ATA | 1szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1szt. |
| Gniazdo COM | 1szt. |
| Gniazdo LPT | 1szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 6szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 6szt. |
| Gniazda audio analogowe | 3szt. |
| Gniazda zasilania | 24-pin ATX, 1 x 4-pin ATX 12V, 1 x CPU, 1 x Chassis, 1 x Power |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x S/PDIF Out, Front panel audio, czujnik otwarcia obudowy, CD/AUX audio in, System Panel |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 305 x 193mm |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

