
Płyta główna Asus P5QL-EM
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | P5QL-EM |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Core(TM)2 Extreme/Core(TM)2 Quad/ Core(TM)2 Duo/Pentium(R) dual-core/Celeron(R) dual-core /Celeron(R) |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel(R) G43 Intel ICH10 |
| Magistrala | 1333/1066/800 MHz MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 1066(O.C.)/800/667 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 2 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 1 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel GMA X4500. Maksymalna wielkość pamięci wspódzielonej 352MB. |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC1200 8 -Channel High-Definition Audio CODEC |
| Zintegrowana karta sieciowa | PCIe Gigabit controller |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 6 szt. |
| Złącza eSATA | 1 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo DVI | 1 szt. |
| Gniazdo HDMI | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 6 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 6 szt. |
| Złącza FireWire zewnętrzne | 1 szt. |
| Złącza FireWire wewnetrzne | 1 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x CPU Fan, 1 x Chassis Fan, 1 x Power Fan, 1 x 4-pin ATX 12V, 1 x 24-pin EPS 12V |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x IEEE 1394a, 1 x Azalia High definition Analog Front panel Audio, 1 x S/PDIF Out, 1 x COM, czujnik otwarcia obudowy, 1 x CD audio in, 1 x LPT |
| Standard | mikro ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 244 x 244 mm |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

