
Płyta główna Asus P5Q SE/C/SI
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Chipset: | Intel P45 / ICH10R with Intel Fast Memory Access (FMA) support |
| Typ gniazda procesora: | LGA775 |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Obsługiwane procesory: | Intel Core2 Extreme/Core2 Quad/ Core2 Duo/Pentium dual-core/Celeron dual-core /Celeron Processors Compatible with Intel 05B/05A/06 processors Intel 45nm multi-Core CPU |
| FSB [MHz]: | 1600 / 1333 / 1066 / 800 MHz |
| Rodzaj pamięci: | DDR2 1200 / 1066 / 800 / 667 MHz, non-ECC, un-buffered memory Dual channel memory architecture |
| Ilość gniazd pamięci: | 4 |
| Max. obsługiwana pamięć [GB]: | 8 GB |
| Złącza PCI Express: | 1 x PCI Express 2.0 x16 slot 2 x PCI Express x1 slots |
| Ilość złącz PCI: | 3 x PCI slots |
| Złącza HDD: | Southbridge - 6 xSATA 3 Gb/s ports Marvell 88SE6102 - 1 x UltraDMA 133/100/66 for up to 2 PATA devices |
| Zintegrowana karta graficzna: | Nie |
| Zintegrowana karta muzyczna: | Realtek ALC 1200, 8 -Channel High-Definition Audio CODEC - Support Jack Detection, Multi-streaming, and Front Panel Jack-Retasking - Coaxial S/PDIF out ports at back I/O - ASUS Noise Filtering |
| Zintegrowana karta sieciowa: | Atheros L1E Gigabit LAN controller featuring AI NET 2 |
| Zintegrowany procesor: | Nie |
| Bios: | 8 Mb AMI BIOS, PnP, DMI 2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.4, ACPI 3.0 |
| Kontroler Raid: | Brak |
| Ilość portów parallel / serial: | 0 / 1 |
| Ilość portów PS/2: | 1 x PS/2 Keyboard (Purple) 1 x PS/2 mouse port (Green) |
| Porty USB: | 6 x USB 2.0/1.1 - na tylnym panelu 6 x USB 2.0/1.1 - do wyprowadzenia z płyty |
| Port Firewire: | Brak |
| Porty na tylnym panelu: | 1 x PS/2 Keyboard port 1 x PS/2 Mouse port 1 x S/PDIF Out (Coaxial) port 1 x RJ45 port 6 x USB 2.0/1.1 ports 8-channel Audio I/O ports |
| Porty na na płycie: | 3 x USB connectors support 6 additional USB ports 1 x Floppy disk drive connector 1 x IDE connector 1 x COM connector 6 x SATA connectors 1 x CPU Fan connector 1 x Chassis Fan connector 1 x Power Fan connector Front panel audio connector 1 x S/PDIF Out Header Chassis Intrusion connector CD audio in 24-pin ATX Power connector 1 x 4-pin ATX 12V Power connector 1 x TPM Header System Panel(Q-Connector) |
| Standard: | ATX |
| Wymiary płyty [mm]: | 30.5 cm x 19.3 cm |
| Wersja [Box/Oem]: | OEM |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

