
Płyta główna Asus P5KPL-C
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | • Celeron (Conroe-L) • Pentium 4 Prescott • Pentium D • Pentium E (Dual-Core) • Pentium Extreme Edition • Core2 Duo • Core2 Extreme • Core2 Extreme (Quad-Core) • Core2 Quad |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 Chipset płyty |
| Producent chipsetu | Intel |
| Typ chipsetu | G31 Szczegóły płyty |
| Częstotliwość szyny FSB | • 1333 MHz • 1066 MHz • 800 MHz Pamięć |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Liczba gniazd DDR2 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | • 800 MHz • 667 MHz |
| Maksymalna wielkość pamięci | 4 GB Wbudowane układy |
| Wbudowany układ VGA | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC662 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie Złącza zewnętrzne |
| Złącza PCI | 3 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 1 |
| Złącza USB 2.0 | 8 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | • 4 x USB 2.0 (tylny panel) • 4 x USB 2.0 (opcja) |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 0 szt. Obsługa pamięci masowych |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 4 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 100 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s Cechy dodatkowe |
| Format | ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

