
Płyta główna Asus P5KPL-C/1600
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | P5KPL-C/1600 |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Core(TM)2 Quad/Core(TM)2 Extreme/Core(TM)2 Duo/Pentium(R) Extreme/Pentium(R) D/Pentium(R) 4/Celeron 400 |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel G31 + ICH7 |
| Magistrala | 1600(O.C.)/1333/1066/800 MHz MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 1066(O.C.)/800/667 (szczegółowa lista na stronie producenta) |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 4 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 1 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | VT1708B High Definition 8 -Channel CODEC |
| Zintegrowana karta sieciowa | Gigabit LAN |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x CPU Fan, 1 x Chassis Fan, 1 x Power Fan, 1 x4-pin ATX 12V Power, 24-pin EATX12V Power |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | Front panel audio, czujnik otwarcia obudowy, CDin. |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 305 x 178 mm |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

