
Płyta główna Asus P5EVM HDMI
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | P5E-VM HDMI |
| Nazwa produktu | ASUS P5E-VM HDMI, G35/ICH9R, DualDDR2-800, SATA2, RAID, GBLAN, FW, VGA, mATX |
| Typ procesora | ? Celeron (Conroe-L) |
| ? Celeron Dual-Core | |
| ? Pentium 4 Prescott | |
| ? Pentium Extreme Edition | |
| ? Pentium D | |
| ? Pentium E (Dual-Core) | |
| ? Core2 Duo | |
| ? Core2 Extreme | |
| ? Core2 Extreme (Quad-Core) | |
| ? Core2 Quad | |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | Q35 |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1333 MHz |
| ? 1066 MHz | |
| ? 800 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Wbudowany układ VGA | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC883 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 2 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 1 |
| Złącza USB 2.0 | 12 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 6 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 6 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 2 szt. |
| Dodatkowe inforamcje o portach FireWire (IEEE1394) | ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [tylny panel] |
| ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [opcja] | |
| Układ RAID | 6xSATA |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 6 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | ? Zintegrowana karta graficzna Intel GMA X3500 |
| ? Technologia Intel Active Management | |
| ? Złącza wideo: D-Sub, HDMI | |
| ? W zestawie: Przejściówka HDMI -> DVI | |
| Format | micro ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

