
Płyta główna Asus P5E3
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Kod Producenta | P5E3 |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | RealtekRTL8110SC® PCI Gigabit LAN controller featuring AI NET2, Core™2 Duo / Pentium® Extreme / Pentium® D / Pentium® 4 Processors, Compatible with Intel® 05B/05A/06 processors, Supports Intel® next generation 45nm Multi-Core CPU |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel® X38 / ICH9R with Intel® Fast Memory Access Technology |
| Magistrala | 1600 / 1333 / 1066 / 800 MHz MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR III | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR3 1800* / 1600* / 1333 / 1066 / 800 MHz, non-ECC, un-buffered memory |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 2 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 2 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Tak |
| Zintegrowana karta graficzna | Brak- supports CrossFire Technology |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC 883, 8-channel High-Definition Audio CODEC, - Support Jack-Sensing, Enumeration, Multi-streaming , - Coaxial / Optical S/PDIF out ports at back I/O, - ASUS Noise Filter |
| Zintegrowana karta sieciowa | Marvell88E8056® PCIe Gigabit LAN controller featuring AI NET2 |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 6 szt. |
| Złącza eSATA | 1 szt. |
| Kontroler RAID SATA | Intel Matrix Storage Technology supports RAID 0, 1, 5 and 10 |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 2 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 6 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 6 szt. |
| Złącza FireWire zewnętrzne | 1 szt. |
| Złącza FireWire wewnetrzne | 1 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 2 szt. |
| Gniazda zasilania | 24-pin ATX Power connector, 1 x 4-pin ATX 12V Power connector |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 12"x 9.6" (30.5cm x 24.4cm) mm |
| Zawartość opakowania | UltraDMA 133/100/66 cable, FDD cable, 6 x Serial ATA cables, 1 x 2-port Serial ATA power cable, 1 x 2-port Serial ATA power cable, ASUS Q-shield, 3 in 1 Q-connector, 1 x 2-port USB2.0 / 1-port IEEE1394 module, 1 x Optional Fan for Water-Cooling or Pa |
| Funkcje dodatkowe | Overclocking Features,Special Features |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

