
Płyta główna Asus P5E IX38
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Chipset: | Intel X38 / ICH9R with Intel Fast Memory Access Technology |
| Typ gniazda procesora: | LGA775 |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Obsługiwane procesory: | Intel Core2 Extreme / Core2 Quad / Core2 Duo / Pentium Extreme / Pentium D / Pentium 4 Processors Compatible with Intel 05B/05A/06 processors Supports Intel next generation 45nm Multi-Core CPU |
| FSB [MHz]: | 1600 / 1333 / 1066 / 800 MHz |
| Rodzaj pamięci: | DDR2 1200 / 1066 / 800 / 667 MHz, non-ECC, un-buffered memory Dual channel memory architecture * DDR2 1200 is O.C. speed |
| Ilość gniazd pamięci: | 4 |
| Max. obsługiwana pamięć [GB]: | 8 GB |
| Złącza PCI Express: | 2 x PCIe2.0 x16 (both @ x16 mode) supports CrossFire Technology 3 x PCIe x1 |
| Ilość złącz PCI: | 2 x PCI |
| Złącza HDD: | Southbridge - 6 x SATA 3.0 Gb/s ports - Intel Matrix Storage Technology supports RAID 0, 1, 5 and 10 JMicron PATA and SATA controller - 1 x UltraDMA 133/100/66 for up to 2 PATA devices |
| Zintegrowana karta graficzna: | Brak |
| Zintegrowana karta muzyczna: | SupremeFX II Audio card ADI AD1988B 8-channel High Definition Audio CODEC - Support Jack-Sensing, Enumeration, Multi-streaming - Coaxial / Optical S/PDIF out ports at back I/O - AI Audio 2 - ASUS Noise Filter |
| Zintegrowana karta sieciowa: | Marvell88E8056 PCIe Gigabit LAN controller featuring AI NET2 |
| Zintegrowany procesor: | Nie |
| Bios: | 16 Mb Flash ROM, AMI BIOS, PnP, DMI2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.3, ACPI 2.0a, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 2, ASUS CrashFree BIOS 3 |
| Kontroler Raid: | RAID 0, 1, 5 and 10 |
| Ilość portów parallel / serial: | 0 / 0 |
| Ilość portów PS/2: | 1 x PS/2 Keyboard |
| Porty USB: | 12 x USB 2.0 ports (6 ports at mid-board, 6ports at back panel) |
| Port Firewire: | VIA VT6308P controller supports 2 x IEEE 1394a ports (one at midboard; one at back panel) |
| Porty na tylnym panelu: | 1 x PS/2 Keyboard 1 x S/PDIF Out (Coaxial + Optical) 1 x IEEE1394a 1 x RJ45 port 6 x USB 2.0/1.1 8-channel Audio I/O |
| Porty na na płycie: | 3 x USB connectors support additional 6 USB ports 1 x Floppy disk drive connector 1 x IDE connector 6 x SATA connectors 1 x CPU Fan connector 2 x Chassis Fan connector 1 x Power Fan connector 1 x IEEE1394a connector Front panel audio connector 1 x S/PDIF Out Header Chassis Intrusion connector CD audio in 24-pin ATX Power connector 2 x 4-pin ATX 12V Power connector System Panel(Q-Connector) |
| Specjalne funkcje: | ASUS MyLogo 3 Multi-language BIOS |
| Standard: | ATX |
| Wymiary płyty [mm]: | 30.5cm x 24.4cm |
| Dołączone akcesoria: | UltraDMA 133/100/66 cable FDD cable 6 x Serial ATA cables 1 x 2-port Serial ATA power cable ASUS Q-shield User's manual 3 in 1 Q-connector 1 x 2-port USB2.0 / 1-port IEEE1394 module 1 x Optional Fan for Water-Cooling or Passive-Cooling only SupremeFX II Audio card |
| Wersja [Box/Oem]: | Box |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

