
Płyta główna Asus P5B-VM
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Producent | ASUS |
| Nazwa typu | Płyty główne |
| Opis ogólny | Płyta ASUS P5B-VM |
| Chipset płyty głównej | Intel Q965 |
| Gniazdo procesora | Socket-775 |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Celeron Intel Core2 Duo Intel Core2 Quad Intel Pentium 4 Intel Pentium D |
| BIOS | 8 Mb Flash ROM, AMI BIOS |
| Obsługiwane FSB / HT | FSB 1066 MHz |
| Obsługa Hyper Threading | Tak |
| Obsługa Hyper Transport | Nie |
| Ilość złącz pamięci DDR2 (240-pin) | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2-800 |
| Obsługa Dual Channel RAM | Tak |
| Wbudowany kontroler ATA - liczba urządzeń | 2 |
| Wbudowany kontroler S-ATA II - liczba urządzeń | 4 |
| Wbudowany kontroler RAID S-ATA II - konfiguracja | RAID 0,1 |
| Wbudowana karta grafiki | Intel Graphics Media Accelerator 3000 (GMA 3000) |
| Złącze karty graficznej | PCI Express 16x |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Złącza PCI 32-bit/33MHz | 2 |
| Złącza PCI Express x4 | 1 |
| Złącze USB 1.1 / 2.0 | 0/4 |
| Wbudowany FireWire 400/IEEE-1394a - liczba portów | 1 |
| Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów | 1 |
| Wbudowane Audio | 8 Ch AC97 ADI 1988A |
| Pozostałe złącza (mysz/klawiatuta/LPT/serial) | 1/1/1/1 |
| Gniazdo zasilania | ATX (20+4+4 pin) |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Wymiary [G x S x W] | 245x245 |
| Opakowanie | BOX |
| Wyposażenie dodatkowe | ASUS PC Probe II, Kaspersky Anti-Virus software (full version) |
| Informacje dodatkowe | Q-Connector,CrashFree BIOS 3 |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

