
Płyta główna Asus P5B PREMIUM
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | P5B PREMIUM |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Intel(R) Socket 775 Core(TM)2 Quad/Core(TM)2 Extreme/Core(TM)2 Duo/Pentium(R) Extreme/Pentium(R) D/Pentium(R) 4/Celeron D |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel(R) P965 / ICH8R |
| Magistrala | 1066/800/533 MHzMHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 800/667/533 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 2szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 1szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Tak |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | ADI(R) AD1988B 8 -Channel High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowana karta sieciowa | Dual Gigabit LAN |
| Złącza IDE ATA | 1szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 6szt. |
| Złącza eSATA | 1szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Tak |
| Interfejs FDD | 1szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2szt. |
| Gniazdo COM | 1szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 2szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4szt. |
| Złącza FireWire zewnętrzne | 1szt. |
| Złącza FireWire wewnetrzne | 1szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1szt. |
| Gniazda zasilania | 24-pin ATX, 2 x 4-pin ATX 12V, 1 x CPU, 3 x Chassis, 1 x Power |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x TPM, 1 x IEEE 1394a, 1 x S/PDIF Out, Front panel audio, CD/AUX audio in, System Panel, czujnik otwarcia obudowy |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 30.5 cm x 24.4 cmmm |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

