
Płyta główna Asus P5B
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(1)
| Symbol producenta | P5B |
| Nazwa produktu | ASUS P5B, P965/ICH8, DualDDR2-800, SATA2, eRAID, GBLAN, ATX |
| Typ procesora | ? Celeron D |
| ? Celeron (Conroe-L) | |
| ? Celeron Dual-Core | |
| ? Pentium 4 Prescott | |
| ? Pentium D | |
| ? Pentium Extreme Edition | |
| ? Pentium E (Dual-Core) | |
| ? Core2 Duo | |
| ? Core2 Extreme | |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | P965 |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1066 MHz |
| ? 800 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Wbudowany układ VGA | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Zintegrowana |
| Układ LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 3 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 3 |
| Złącza USB 2.0 | 10 |
| Układ RAID | 1xSATA+1xeSATA |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 6 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | ? Zintegrowana karta sieciowa (10/100/1000 Mb/s) |
| ? Dual Channel DDR2 | |
| ? 1 x złącze eSATAII 3.0 Gb/s | |
| Format | ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

