
Płyta główna Asus M3A-H/HDMI
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| dołączone oprogramowanie | Drivers, Express Gate Lite, ASUS PC Probe II, ASUS Update, AMD AOD, Anti-virus software (OEM version) |
| gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| obsługiwane typy procesorów | Athlon 64 Athlon 64 FX Athlon 64 X2 Phenom Phenom FX Sempron AM2 |
| maks. ilość obsługiwanych procesorów | 1 |
| zintegrowana karta graficzna | tak (ATI Radeon HD 3200 GPU) |
| chipset | AMD 780G |
| mostek południowy | AMD SB700 |
| obsługa technologii CrossFire | tak (Hybrid CrossFireX) |
| obsługa technologii SLI | nie |
| magistrala FSB | 400 MHz |
| typ obsługiwanej pamięci | DDR2-1066 (PC2-8500) DDR2-1066 ECC (PC2-8500) DDR2-667 (PC2-5300) DDR2-667 ECC (PC2-5300) DDR2-800 (PC2-6400) DDR2-800 ECC (PC2-6400) |
| dwukanałowa obsługa pamięci | tak |
| ilość gniazd pamięci | 4 szt. |
| maks. pojemność pamięci | 8 192 MB |
| złącze AGP | brak |
| złącza PCI-E (liczba slotów) | PCI-Express x1 (2) PCI-Express x16 (1) |
| ilość złączy PCI | 3 szt. (PCI 2.2) |
| standard kontrolera (liczba kanałów) | ATA/133 (1) Serial ATA II (6) |
| obsługa Raid | tak (RAID 0, 1, 10) |
| zintegrowana karta sieciowa | tak (Gigabit LAN) |
| zintegrowana karta dźwiękowa | tak (7.1 High Definition Audio Realtek ALC1200) |
| kontrolery | USB 2.0 |
| porty zewnętrzne | 1x HDMI 1x RJ45 1x VGA 2x PS/2 4x USB 8x USB Audio SPDIF out |
| wtyczka zasilania | 24 pin |
| standard płyty | ATX |
| szerokość | 305 mm |
| wysokość | 218 mm |
| inne cechy | ASUS Express Gate Lite ASUS AI Gear 2 ASUS AI Nap ASUS Q-Fan 2 4+1 Phases ASUS Power Design ASUS Crystal Sound ASUS Q-Connector ASUS Q-Shield ASUS O.C. Profile ASUS EZ Flash 2 ASUS C.P.R. ASUS MyLogo 2 |
| akcesoria | UltraDMA 133/100/66 cable FDD cable SATA cables SATA power cables Q-Shield HDMI to DVI Convertor User's manual 2 in 1 Q-connector |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

