
Płyta główna Asus M2N-SLI
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(2)
| Kod Producenta | M2N-SLI |
| Typ gniazda procesora | Socket - AM2 |
| Obsługiwane procesory | Support AMD(R) Socket AM2 Athlon 64 X2 / Athlon 64 FX / Athlon 64/ Sempron |
| Producent Chipsetu | Nvidia |
| Model Chipsetu | NVIDIA nForce(R) 560 SLI(TM) MCP |
| Magistrala | 2000 / 1600 MT/s MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2-800/667/533, ECC and non-ECC, un-buffered memory |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 2 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 2 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Tak |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Brak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | C-Media Superior Quality Audio 7.1 channel CODEC (Vista ready), Support S/PDIF out interface |
| Zintegrowana karta sieciowa | NVIDIA nForce(R) 560 SLI(TM) MCP built-in Gigabit MAC with external PHY Support TCP/IP Acceleration |
| Złącza IDE ATA | 2 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID SATA | Supports RAID 0, 1, 0+1, 5 and JBOD span cross Serial ATA drives |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 2 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 2 szt. |
| Złącza FireWire zewnętrzne | 1 szt. |
| Złącza FireWire wewnetrzne | 1 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 2 szt. |
| Gniazda zasilania | 24-pin ATX Power connector, 4-pin ATX 12V Power connector |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 12"x 8.6" (30.5cm x 21.8cm) mm |
| Zawartość opakowania | 1 x SLI bridge, 1 x UltraDMA 133/100/66 cable,1 x Floppy disk drive cable, 2 x SATA cables, 1 x SATA power cable for 2 device,1 x I/O Shield, 1 x ASUS Q-Connector Kit(USB, System panel, Retail version only) |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

