
Płyta główna Asus M2N-MX SE
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Typ gniazda procesora | Socket - AM2 |
| Obsługiwane procesory | Athlon 64 FX/ Athlon 64 X2/ Athlon 64/ Sempron |
| Producent Chipsetu | Nvidia |
| Model Chipsetu | NVMCP61P |
| Magistrala | HT2000/1600 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 800/667/533 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 4 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 1 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | 6 - kanałowy kodek dźwiękowy (AD1986A ) |
| Zintegrowana karta sieciowa | 1 x Giga MCP61P 10 / 100 / 1000 Mb/s (Ethernet) |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID SATA | RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 6 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda zasilania | 24-pin ATX power connector |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x Front Audio / 1 x CD-in |
| Standard | mikro ATX |
| Informacje dodatkowe | ASUS Q-Fan, ASUS C.P.R., ASUS EZFlash, ASUS CrashFree BIOS 2, CPU Multiplier |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

