
Płyta główna Asus M2N-MX
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Producent | ASUS |
| Nazwa typu | Płyty główne |
| Chipset płyty głównej | NVIDIA nForce 430 (C61G) |
| Gniazdo procesora | Socket-AM2 (940) |
| Obsługiwane typy procesorów | AMD Athlon 64 AMD Athlon 64 FX AMD Athlon 64 X2 AMD Sempron |
| BIOS | 4Mb Flash ROM, Award BIOS |
| Obsługiwane FSB / HT | HT 2000 MHz |
| Obsługa Hyper Threading | Nie |
| Obsługa Hyper Transport | Tak |
| Ilość złącz pamięci DDR2 (240-pin) | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 4 GB |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2-800 |
| Obsługa Dual Channel RAM | Tak |
| Wbudowany kontroler S-ATA - liczba urządzeń | 0 |
| Wbudowany kontroler S-ATA II - liczba urządzeń | 4 |
| Wbudowany kontroler RAID ATA - liczba urządzeń | 0 |
| Wbudowany kontroler RAID S-ATA - liczba urządzeń | 0 |
| Wbudowany kontroler RAID S-ATA II - liczba urządze | 4 |
| Wbudowany kontroler RAID S-ATA II - konfiguracja | RAID 0/1/0+1 RAID 5 JBOD |
| Wbudowana karta grafiki | nVidia Geforce 6100 128MB Max |
| Złącze karty graficznej | PCI Express 16x |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Złącza PCI 32-bit/33MHz | 2 |
| Złącza PCI Express x4 | 0 |
| Złącza PCI Express x1 | 1 |
| Złącze USB 1.1 / 2.0 | 0/8 |
| Wbudowany FireWire 800/IEEE-1394b - liczba portów | 0 |
| Wbudowany LAN 100Mb - liczba portów | 0 |
| Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów | 1 |
| Wbudowany Wi-Fi 11Mbps 802.11b - liczba portów | 0 |
| Wbudowane Audio | 6 Ch AC97 ADI 1986A |
| Pozostałe złącza (mysz/klawiatuta/LPT/serial) | 1/1/1/1 |
| Gniazdo zasilania | ATX (20+4+4 pin) |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Wymiary [G x S x W] | 245x222 |
| Opakowanie | BOX |
| Wyposażenie dodatkowe | AntiVirus Soft |
| Informacje dodatkowe | AMD Cool'n'Queit, Live Update 3 |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

