
Płyta główna Asus M2N-E
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Symbol producenta | M2N-E |
| Nazwa produktu | ASUS M2N-E, nForce 570 Ultra MPC, DualDDR2-800, SATA2, RAID, GBLAN, ATX |
| Typ procesora | ? Athlon 64 |
| ? Athlon 64 FX | |
| ? Athlon 64 X2 | |
| ? Sempron (Socket AM2) | |
| Typ gniazda procesora | Socket AM2 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Nie |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | nForce 570 ultra |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1000 MHz |
| ? 800 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | ? ECC |
| ? Non-ECC | |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Wbudowany układ VGA | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy | ADI1988 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 3 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 4x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 2 |
| Złącza USB 2.0 | 10 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 6 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 0 szt. |
| Układ RAID | 6xSATA |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 6 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Format | ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

