
Płyta główna Asus M2A-VM HDMI
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(2)
| Symbol producenta | M2A-VM HDMI |
| Nazwa produktu | ASUS M2A-VM HDMI, AMD 690G , DualDDR2-800, SATA2, RAID, GBLAN, VGA, FW, mATX |
| Typ procesora | ? Athlon 64 |
| ? Athlon 64 FX | |
| ? Athlon 64 X2 | |
| ? Sempron (Socket AM2) | |
| Typ gniazda procesora | Socket AM2 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Nie |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | 690G |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1000 MHz |
| ? 800 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | ? ECC |
| ? Non-ECC | |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Wbudowany układ VGA | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC883 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 2 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 1 |
| Złącza USB 2.0 | 10 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 6 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 2 szt. |
| Dodatkowe inforamcje o portach FireWire (IEEE1394) | ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [tylny panel] |
| ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [opcja] | |
| Układ RAID | 4xSATA |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 4 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | ? Zintegrowana karta graficzna ATI Radeon X1250 |
| ? Moduł HDMI/AV/S/SPDIF | |
| Format | micro ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

