Płyty główne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Płyta główna ASRock Z97 PRO4 Z97 LGA1150 (Z97 PRO4)

Socket 1150 Intel Z97 DDR3 ATX
ID produktu: 640933
Zobacz produkty podobne
(117)
Zapytaj społeczności 7 pytań
 • Chipset płyty: Intel Z97
 • Gniazdo procesora: Socket 1150
 • Ilość slotów pamięci: 4
 • Standard pamięci: DDR3
 • Standard płyty: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (117)
Pytania i odpowiedzi (7)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

ATX - popularny standard do uniwersalnych zastosowań

Płyta główna w pełnowymiarowym standardzie ATX pasuje do obudów komputerowych typu Full Tower oraz Midi Tower. Jej odpowiednio duże wymiary zapewniają sporo przestrzeni na wszelkie podzespoły, jak również na liczne gniazda rozszerzeń oraz sloty i złącza. To popularny wybór zarówno do komputerów biurowych, jak również domowych i dla graczy.

4 sloty pamięci RAM - idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników

Na płycie głównej znalazło się miejsce na cztery sloty na pamięć RAM, dzięki czemu będzie możliwe zastosowanie nawet czterech kości pamięci RAM w konfiguracji z tą płytą główną.

Sprawdzone rozwiązanie audio

Wysoką jakość dźwięku i świetną współpracę z dobrej klasy słuchawkami lub głośnikami zapewni zintegrowany chipset dźwiękowy Realtek ALC 892, który znajduje się na tej płycie głównej. Wybierając takie rozwiązanie, można zrezygnować z zakupu osobnej karty dźwiękowej, co pozwala na sporą oszczędność czasu i pieniędzy. To jeden z popularniejszych i częściej stosowanych chipsetów dźwiękowych na płytach głównych.

Pełnowymiarowe gniazdo PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajduje się jedno gniazdo rozszerzeń PCI Express x16, do którego można podłączyć, na przykład, wydajny układ graficzny. To rozwiązanie, które sprawdzi się w większości konsumenckich, domowych i biurowych konfiguracji. Pojedyncze gniazdo PCI Express x16 jest obecne w wielu płytach głównych z różnych przedziałów cenowych.

Karta sieciowa z jednym portem LAN 10/100/1000

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowaną kartę sieciową 10/100/1000, dzięki czemu możliwe będzie korzystanie z szybkiego łącza internetowego 1 Gbit/s. Taką przepustowość oferują np. sieci osiedlowe. Ostateczna prędkość transmisji danych będzie zależała od parametrów sieci, ale maksymalnie będzie to właśnie 1 Gbit/s, gdyż jest to górna granica w przypadku tej karty sieciowej.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych z technologią RAID

Płytę główną wyposażono w kontroler Raid, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie na niej macierzy Raid. To popularne rozwiązanie, które bywa wykorzystywane celem tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych, ale też po to, by połączone dyski oferowały większą przestrzeń wspólną i były odporniejsze na ewentualne awarie.

 

 
 
 
Premium Alloy Choke

Nowa generacja dławików efektywnie zwiększa o 90% prąd nasycenia i jest zaprojektowana jako odporna na magnetyzm i ciepło, co czyni płytę główną wydajniejszą, stabilniejszą i niezawodną.
MOSFETy NexFET w rejonach pamięci używają specjalnej technologii do ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi i oferują 7,5 raza lepszą ochronę w porównaniu do tradycyjnych MOSFETów.
*Tryb ludzkiego ciała.
 
NexFET MOSFET dla zasilania pamięci

MOSFET NexFET nowej generacji odpowiadają za zasilanie slotów DRAM i robią to w sposób o wiele efektywniejszy. Układy NexFET cechują się obniżoną rezystancją RDS(on) 2,9 mΩ, co skutkuje wyższą efektywnością zasilania i niższymi temperaturami.
 
12K Platinum Caps

Doskonałe platynowe kondensatory 12K o żywotności minimum 12000 godzin. W porównaniu do kondensatorów, które znaleźć można na innych płytach głównych najwyższej klasy, cechujących się żywotnością na poziomie około 10000 godzin, kondensatory Platinum Caps mają o 20% dłuższą żywotność i zapewniają większą stabilność i niezawodność. * Testowane według przemysłowych standardów: temperatura otoczenia 105 st. Celsjusza.
 
Szafirowo-Czarne PCB

ASRock nie bagatelizuje żadnych detali, nawet tych najmniejszych. Nowe czarne PCB symbolizuje najwyższą jakość produktu i zapewnia lepsze walory estetyczne.
 
 
 

M.2 Socket (PCIe Gen2 x2/SATA)

Złącze M.2 jest nowym interfejsem, który pozwala na podłączenie dysków SSD lub innych urządzeń Next Generation Form Factor (NGFF). ASRock wspiera moduły M.2 SATA3 6Gb/s oraz moduły M.2 PCI Express Gen2 x2 10 Gb/s, co daje 2 razy większą prędkość w porównaniu z rozwiązaniami M.2 Gen2 x1, które ograniczone są do 5Gb/s. 
 
 
 
Kondensatory audio Nichicon Fine Gold

ASRock wykorzystał kondensatory audio z serii Nichicon Fine Gold, których oczekiwał każdy audiofil! W porównaniu z tradycyjnymi kondensatorami, prąd upływu w przypadku kondensatorów Nichicon wynosi zaledwie 10uA. To kluczowa sprawa przy eliminacji poziomu szumów i dawaniu satysfakcji nawet najbardziej wybrednym audiofilom.
 
 
Orbweb ME
Your Personal Cloud, Easy and Always Connects

Technologia ASRock Cloud pozwala twoim urządzeniom mobilnym na bezproblemowe połączenie się z twoim PC! Oferujemy roczną subskrypcję programu Orbweb.ME Professional, prywatnej chmury, której koszt to 49,99$ rocznie. Pozwala ona tobie na korzystanie z plików, muzyki i nagrań wideo zdalnie, kiedy tylko zechcesz. Dodatkowo dostępny jest miesięczny upgrade do wersji Orbweb.ME Ultimate z funkcją zdalnego pulpitu. [How to install promotion code]
 
Personal Cloud for Everyone

Cloud service should be simple and personal. Don't take time to upload the files to the public cloud again. Stop spending money on setting up another NAS device you don't know. Orbweb ME's file browser is your solution to zero adaption, managing your folders and files in the cloud. Accessing and exchanging files instantly among all of your PC and storages. All your folders and files are sitting just where you know they are.

 
Media Library and Streaming

Orbweb Personal's media library takes care of your media content. Organize all your photos, videos and music across your PCs and online storages. Diverse, intuitive and smart sorting help finding desired movies in few clicks. Progressive streaming lets you enjoy your music collection almost no download time. Web browser based and mobile app portal keep you connected in any device any time.

 
Remote Desktop Anywhere

Laying in the bedroom or sitting in the office, tablet in your hands just becomes smarter. Pick up any work sheet left in office or start any application from you home PC. Orbweb ME's remote desktop not only mobilized your PC but also empower your tablet. No matter the device, No matter the location, Orbweb ME always keeps your PC by you. 
* Remote Desktop comes with the Ultimate package which is only free for the first month.


 
Wake On WAN

The latest technology that WOWs you with the ability to wake up your PC remotely over the internet. Turn your PC on/off only when you need to. Keep your PC healthy and save energy at the same time.
* Apply on certain motherboards with wake on wan support
 
* Orbweb ME is provided by Kloudian Systems Inc. Restriction may apply and the offer is subject to change, termination or discontinuation by Kloudian Systems Inc. without prior notice.
Usługa Orbweb ME jest dostarczana przez zewnętrzne podmioty. Mogą pojawić się ograniczenia oraz oferta może ulec zmianie, odwołaniu bądź zawieszeniu przez firmę bez uprzedniego powiadomienia. Proszę odwiedzić stronę internetową w celu uzyskania dalszych informacji :http://www.asrock.com/feature/cloud/index.html
 
 
ASRock APP Shop

ASRock APP Shop został zaprojektowany dla twojej wygody. Dostarczamy różne aplikacje i oprogramowanie do pobrania. Możesz z łatwością optymalizować swój system i utrzymywać aktualność swojej płyty głównej dzięki sklepowi ASRock APP Shop.
 
 
Digi Power

Większa precyzja, wyższa wydajność W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt głównych wykorzystujących analogowe systemy zasilania, nasza konstrukcja wykorzystuje cyfrowy PWM (Modulacja szerokości impulsów), dzięki czemu dostarcza do procesora napięcie w sposób bardziej efektywny, z o wiele niższą amplitudą wahań. Pozwoliło to na zdecydowane zwiększenie stabilności i wydłużenie żywotności płyty głównej.
 
 

Złącze SATA Express

Ta płyta główna oferuje najnowsze złącze SATA Express dla entuzjastów, aby zapewnić najwyższą możliwą wydajność. Interfejs SATA Express* pozwala na transfer danych z prędkością PCIe Gen2 x2 (10Gb/s). * Wsparcie zostanie ogłoszone.
 
 
Intel® LAN

Intel® LAN zapewnia wysoką przepustowość łącza, niższe obciążenie procesora, zwiększoną wydajność by móc cieszyć się internetem bez ograniczeń!
 
 
Trzy monitory

Grafika, grafika i jeszcze więcej grafiki! Chcieliście więcej przestrzeni roboczej, zatem ta płyta wspiera funkcję Triple Monitor. Możecie teraz używać do trzech urządzeń wyświetlających obraz i korzystać z nich jednocześnie bez instalowania dodatkowej karty graficznej.
 
 
PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości

Od zawsze wiadomo, że jednym z największych zabójców elektroniki jest wilgoć. Nawet jeśli płyta jest pozornie sucha, w powietrzu może znajdować się wilgoć, która po cichu i powoli zabija twoją płytę główną. Na szczęście ASRock opracował nowe PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości, które redukuje przerwy pomiędzy PCB, aby chronić płytę główną przez spięciami spowodowanymi wilgocią.

 
 
A-Tuning

A-Tuning to wielofunkcyjne oprogramowanie ASRocka z nowym interfejsem, większą ilością nowych funkcji oraz zwiększoną użytecznością. Zawiera ono aplikacje XFast RAM, System Browser, Live Update, Tech Service i wiele innych!
 
 
USB Key

W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows® automatycznie!
 
 
ASRock App Charger

Ładuj szybko i kiedy tylko chcesz! Zaangażowanie firmy Apple w branżę IT i ulepszanie ich urządzeń iPhone/iPod/iPad sprawiło, że zostały one uznane za hity ostatnich lat. Warto wiedzieć, że wiele urządzeń może być ładowanych bezpośrednio z portu USB komputera, kiedy ten jest włączony. Fani Apple wiedzą, że naładowanie do pełna ich urządzeń zajmuje czasem nawet 3 godziny lub więcej!
 
 
Jeżeli przeglądarka internetowa Internet Explorer pracuje wolno bez wyraźnej przyczyny, wynika to zazwyczaj ze złego zarządzania ruchem w sieci. ASRock implementuje w swoich płytach głównych narzędzie do jego poprawy. Technologia XFast LAN skutecznie kontroluje aplikacje wymagające dostępu do Internetu, kreując miłe i wydajne środowisko pracy. Narzędzie to pozwala użytkownikowi cieszyć się większym transferem danych, usprawnioną wielowątkowością i innymi – wszystko to bez absorbowania Twojej uwagi.
 
 
XFast RAM creerà un disco virtuale dalla memoria del sistema per aumentare le prestazioni. Per Photoshop, può anche funzionare 5 volte più veloce di prima.
 
 
Restart to UEFI

Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.
 
 
ASRock OMG (Online Management Guard)

Ogranicz i kontroluj czas spędzany przez twoje dzieci w internecie. ASRock OMG (Online Management Guard) pozwala ograniczyć dostęp do sieci w określonych godzinach. Administrator może ustawiać początkowe i końcowe godziny dostępu do internetu przez innych użytkowników.
 
 
UEFI Tech Service

Skontaktuj się z pomocą techniczną ASRocka wysyłając prośbę o pomoc z poziomu UEFI, jeśli tylko doświadczysz problemu ze swoim komputerem osobistym. Użytkownicy mogą wybrać rodzaj problemu, z którym się spotkali, opisać go szczegółowo, a następnie opcjonalnie dodać obraz lub plik log dla naszego zespołu wsparcia technicznego.
 
 
Funkcja osuszania

Wilgoć potrafi zniszczyć większość elektroniki, dlatego lepiej pozostawiać swój komputer suchym. Teraz użytkownicy mogą ustrzec się przed uszkodzeniami płyty głównej z powodu wilgoci uruchamiając Dehumidifier. Kiedy jest aktywny, komputer automatycznie zacznie osuszać sprzęt po wejściu w stan S4/S5.
 
 
 
 
Łatwa instalacja sterowników

Dla tych, którzy nie posiadają napędu optycznego by móc zainstalować sterowniki z płyty CD, stworzyliśmy narzędzie Easy Driver Installer, które pozwala z poziomu UEFI zainstalować na dysku USB sterownik dla LAN, a następnie pobrać i zainstalować inne potrzebne sterowniki bezpośrednio przez internet. Nie potrzeba już w ogóle płyty CD ani napędu optycznego!
 
 
Niniejsza płyta główna obsługuje HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface), który jest standardem umożliwiającym przesyłanie nieskompresowanych danych wideo przy jednoczesnym dostarczaniu wielokanałowego dźwięku za pomocą jednego kabla. Dane wideo i audio przekazywane przez interfejs HDMI™ są cyfrowe bez konwersji na sygnał analogowy, dlatego dostarcza on najlepszą jakość zdjęć i najbardziej realistyczne dźwięki.
Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
Z97 PRO4
EAN
4717677323528
Fizyczne
Standard płyty
Techniczne
Chipset płyty
Intel Z97
Gniazdo procesora
Socket 1150
RAID 0
RAID 1
RAID 10
RAID 5
Pamięć
Standard pamięci
Ilość slotów pamięci
1066
1333
1600
1866
2133
2400
2800
2933
3100
Maksymalna ilość pamięci [GB]
32
Grafika
Dźwięk
Chipset dźwiękowy
Kanały audio
7.1
Komunikacja
Zintegrowana karta sieciowa
Chipset karty sieciowej
Intel I218-V
Zastosowane technologie
Złącza
PCI (2 szt.)
PCI Express x1 (2 szt.)
Złącza napędów
SATA 3 x6
Złącza wewnętrzne
USB 2.0 x2
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x1
Złącze ATX 24-pin 12V x1
Złącze ATX 8-pin 12V x1
Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1
Złącze CPU FAN x2
Złącze Power LED x1
Złącze SYS FAN x2
Złącze szeregowe (COM) x1
Złącze TPM x1
Panel tylny
D-Sub (VGA) x1
DVI-D x1
HDMI x1
PS/2 (klawiatura/mysz) x1
RJ-45 x1
S/PDIF Optyczne x1
USB 2.0 x4
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x4
Złącze audio x5
Bios
Producent
AMI UEFI

Opinie

(117)
(117)
5/5
(117)
99% osób poleca
ten produkt
5
79%
4
20%
3
1%
2
0%
1
1%
Opinia potwierdzona zakupem
Porządna płyta.
 • ZALETY:
 • + Oszczędna
 • + Zintegrowana karta dźwiękowa mnie bardzo zaskoczyła, zrezygnowałem z kupna zewnętrznej
 • + Mnóstwo ustawień w Biosie
 • + Przy trybie Ultra Fast Boot, cały zestaw wstaje w 10 sekund przy starym i leciwym HDD.
 • + M2 Socket i Intel ThunderBolt
 • + Daje radę przy OC
 • + CrossFire support (jeśli ktoś myśli o rozbudowie to proponuję zakup karty graficznej spod kryptonimu AMD)
 • + Zdecydowanie bardziej opłaca się dopłacić do niej niż do Gigabyte Z97 (to była moja bolączka)
 • + Bardzo wytrzymałe kondensatory
 • + Jeśli ktoś ma dysk SSD to z pewnością odczuje moc przy Intel Rapid Start :-)
 • + Bez problemu można połączyć 3 monitory.
 • WADY:
 • - Po tygodniu intensywnych testów brak. Mam nadzieję, że będzie służyć bardzo długo!
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra płyta główna. Posiada wszystkie potrzebne złącza, a nawet SATA Express i M.2 co jest rzadko spotykane w tym przedziale cenowym. Posiada rozbudowany układ zasilania, co jest pożądane przy podkręcaniu procesora.
 • ZALETY:
 • + rozbudowany układ zasilania procesora
 • + radiator na tranzystorach zasilających procesor
 • + port SATA Express
 • + rozsądny zestaw wyjść monitorowych
 • + port PS/2
 • + zadowalające możliwości podkręcania procesora (choć tranzystory pracują w bardzo wysokiej temperaturze)
 • + dobry układ audio
 • WADY:
 • - niedopracowane rozplanowanie laminatu
 • - jedna kość UEFI
 • - UEFI niedostosowane do mniej zaawansowanych użytkowników
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra płyta. Polecam w tym przedziale cenowym, z pełnym przekonaniem kupiłbym ją po raz drugi. Na co warto zwrócić uwagę (mówię na swoim przykładzie) - płyta jest wyposażona w port M.2 służący do podłączenia dysku SSD. Dysk ten jednak różni się obudową gdy chcemy go podłączyć do M.2 lub do SATA. Przy zakupie SSD pod M.2 warto wybrać dysk gotowy do podłączenia do M.2.
 • ZALETY:
 • + czego nie wymieniłem w minusach jest plusem
 • WADY:
 • - ciężko przykręcić w pełni płytę do obudowy, ponieważ klips od pamięci RAM zasłania gwint śrubki (górny prawy róg)
 • - dwa kable SATA (nie wiem czy to standard, jednak mało)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Bardzo dobra płyta w przystępnej cenie pozwalająca na podkręcenie procesora oraz na CF szkoda że nie zastosowano również SLI ale jesli się ktoś w to bawi to raczej z lepszą płytą
 • ZALETY:
 • + Tania(w chwili zakupu w 2014r 400zł)
 • + Pozwala na dobre OC (swoje i5-4690k na 4.5GHz wykręciłem ale kto wie czy wyżej by się nie dało)
 • + Czarne PCB co się prezentuje dużo lepiej niż brązowe + niebieskie radiatory = super efekt
 • + złącze M.2
 • + Możliwość CF
 • + Dobra karta dźwiękowa
 • + Duża ilość USB 3.0 z tyłu
 • + Duża ilość złącz sata
 • WADY:
 • -Brak obsługi SLI
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta jak najbardziej w porządku. Chodzi u mnie z 4790K bardzo ładnie.
 • ZALETY:
 • + Dobre UEFI
 • + Wygodna aplikacja XFast RAM i A-tuning
 • + Regularnie aktualizowane UEFI
 • + Aplikacja sama ściąga nowe sterowniki
 • + 6 portów SATA
 • + hot-swap SATA u mnie bardzo przydatny
 • + Daje się płynnie podkręcać procesor w działającym systemie.
 • + Chłodzenie elementów całkiem sprawnie zrealizowane
 • + Wygodna do instalacji
 • WADY:
 • -mogła by mieć więcej wtyków zasilających wentylatory
 • -kłopoty z USB3.0 na przednim panelu (dyski same się rozłączają)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Mam tą płytę od kilku lat. Używam z i7-4790K. Maszyna pracuje dość ciężko (kolorkorekcja, rendery, paczki DCP, ogólnie - provideo). Nigdy na nią nie mogłem narzekać. Działa stabilnie i pewnie.

Ma pewne możliwości rozbudowy (4 sloty DDR3, 6xSATA). Od dwóch lat nie widziałem aktualizacji UEFI/BIOSu, ale nie widziałem też takiej potrzeby.

Cenowo wydawała się być wtedy najrozsądniejszym wyborem. Polecam ją wszystkim serdecznie.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Fajna płyta w tym przedziale cenowym do procesora z możliwością OC. Montaż nie jest najprzyjemniejszy przez ułożenie wejścia zasilania i usb oraz wyginający się laminat więc trzeba uważać.
 • ZALETY:
 • + Fajny wygląd
 • + Z97 w dobrej cenie
 • + Dobre napięcia
 • WADY:
 • - Złącze zasilania bardzo ciężko wpiąć/wypiąć
 • - Złącze usb z obudowy jest bardzo blisko karty graficznej
 • - Nie boxowy cooler blokuje dostęp ram, czyli klasycznie
 • - Nie ma dual-bios
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra płyta w swoim zakresie cenowym. Bez problemu radzi sobie z procesorami typu i7-4790 nawet w wersji k z podkręcaniem. Obsługuje AMD Crossfire natomiast zabrakło funduszy na licencję dla Nvidia SLI. Posiada port S/PDIF i to właśnie nim wygrywa ze swoim konkurentem od Gigabyte.
 • ZALETY:
 • + Dobra cena
 • + Port S/PDIF
 • + Ładny wygląd
 • + Nie najgorszy chip dźwięku
 • WADY:
 • - Słabo wyskalowane EFI
 • - Dosyć zaawansowane EFI
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Szczerze nie spodziewałem się tylu opcji po tej płycie. Wszystko się mieści. Świetnie współpracuje z i5 4590 i Gigabyte Gtx 970. Polecam gorąco.
 • ZALETY:
 • + Fast bot,
 • + UEFI bios,
 • + Fajny wygląd ;),
 • + Wiele opcji np. XFastLAN
 • WADY:
 • - (na siłe)
 • -przy słabym internecie może pisać, że dostęp ograniczony, ale zaraz samo się naprawia :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta sprawuje się wyśmienicie. Stabilna praca, wszystko dobrze rozmieszczone, ale brak mi kilku rzeczy.
 • WADY:
 • - Za mało konektorów do podłączenia dodatkowych wentylatorów. Jest dwa, a mogłoby być 3.
 • - Konektor CPU_FAN2 mógłby być 4pinowy nie 3pinowy.
 • - Mało przewodów do podłączenia dysków SATA (producent dodaje tylko 2).
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
co kolega za bzdury wypisuje ? Plyta ma lacznie 5 wejsc 3/4 PIN na wentylatory :)
No co ty Poważnie?
A podłącz 5 wentylatorów z obudowy. 2 złącza dla proca się nie liczą w tym przypadku.

Pytania i odpowiedzi

(7)
Masz pytania? 
D
Diun
25.01.2017
Witam chciałbym się dowiedzieć czy będzie jakiś problem z działaniem tej karty z płytą główną. Pozdrawiam
R
Ryszardd
27.06.2017
brak
Zgłoś nadużycie

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(117)
Pytania i odpowiedzi
(7)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni