Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 399 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 399 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Płyta główna ASRock H97 PERFORMANCE H97 LGA1150 (PCX/DZW/GALN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) (H97 PERFORMANCE)

Socket 1150 Intel H97 DDR3 ATX
ID produktu: 640931
Zobacz produkty podobne
(18)
Zapytaj społeczności 2 pytania
 • Chipset płyty: Intel H97
 • Gniazdo procesora: Socket 1150
 • Liczba slotów pamięci: 4
 • Standard płyty: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (18)
Pytania i odpowiedzi (2)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

ATX - popularny standard do uniwersalnych zastosowań

Płyta główna w pełnowymiarowym standardzie ATX pasuje do obudów komputerowych typu Full Tower oraz Midi Tower. Jej odpowiednio duże wymiary zapewniają sporo przestrzeni na wszelkie podzespoły, jak również na liczne gniazda rozszerzeń oraz sloty i złącza. To popularny wybór zarówno do komputerów biurowych, jak również domowych i dla graczy.

Wysoka przepustowość dzięki pamięci DDR3

Ten model płyty głównej jest kompatybilny z pamięcią RAM w standardzie DDR3. Pamięć RAM DDR3 jest wciąż stosowana w starszych komputerach, zapewnia wyższą przepustowość niż pamięć DDR2.

4 sloty pamięci RAM - idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników

Na płycie głównej znalazło się miejsce na cztery sloty na pamięć RAM, dzięki czemu będzie możliwe zastosowanie nawet czterech kości pamięci RAM w konfiguracji z tą płytą główną. Ilość potencjalnie zamontowanej pamięci nada się nie tylko do pracy biurowej czy codziennej rozrywki, ale i również do wydajniejszych jednostek przeznaczonych do gier lub zasobożernych aplikacji.

Pełnowymiarowe gniazdo PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajduje się jedno gniazdo rozszerzeń PCI Express x16, do którego można podłączyć, na przykład, wydajny układ graficzny. To rozwiązanie, które sprawdzi się w większości konsumenckich, domowych i biurowych konfiguracji. Pojedyncze gniazdo PCI Express x16 jest obecne w wielu płytach głównych z różnych przedziałów cenowych.

Karta sieciowa z jednym portem LAN 10/100/1000

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowaną kartę sieciową 10/100/1000, dzięki czemu możliwe będzie korzystanie z szybkiego łącza internetowego o przepustowości do 1 Gbit/s. Ostateczna prędkość transmisji danych będzie zależała od parametrów sieci.

Obsługa zintegrowanej grafiki

Jeśli nie zamierzamy korzystać z wysokowydajnych kart graficznych, to do codziennego użytkowania komputera w zupełności wystarczy nam zintegrowana grafika, którą obsługuje ta płyta główna. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku, gdy zależy nam na korzystaniu z tej funkcji, do płyty głównej należy dobrać odpowiedni model procesora, który posiada wbudowany układ graficzny.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych z technologią RAID

Płytę główną wyposażono w kontroler RAID, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie na niej macierzy. To popularne rozwiązanie, które bywa wykorzystywane celem tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych, ale też po to, by połączone dyski oferowały większą przestrzeń wspólną i były odporniejsze na ewentualne awarie.

Standard USB 3.2 Gen 1

USB 3.2 Gen 1, wcześniej nazywane również USB 3.0 lub USB 3.1 Gen 1, które zapewnia szybki transfer danych nawet do 5 Gb/s. Ten popularny i rozpoznawalny standard złącza znajdziemy w większości laptopów czy też komputerów stacjonarnych. Wsteczna kompatybilność USB pozwala nam na podłączenie również do nowszych lub starszych standardów tego złącza.

Uniwersalny port USB 2.0

Choć USB 2.0 jest już starszą generacją tego złącza to wciąż jest niezwykle często stosowany we współczesnych komputerach. Wsteczna kompatybilność USB pozwala nam na podłączenie tego wtyku również do nowszych standardów tego interfejsu, a maksymalna przepustowość na poziomie 480 Mb/s wystarcza do podstawowych zastosowań.

 

 
 
 
Radiatory Aluminum Alloy Heatsink w rozmiarze XXL

Ogromny radiator ze stopu aluminium potrafi doskonale odprowadzać ciepło. Z tego powodu, sekcja zasilania oraz chipset zostały pokryte rozbudowanymi radiatorami, aby chronić je przed przegrzewaniem się. Układy mogą pracować przy niższych temperaturach, więc twoja płyta główna i system będą stabilniejsze i bardziej niezawodne.
 
Premium Alloy Choke

Nowa generacja dławików efektywnie zwiększa o 90% prąd nasycenia i jest zaprojektowana jako odporna na magnetyzm i ciepło, co czyni płytę główną wydajniejszą, stabilniejszą i niezawodną.
MOSFETy NexFET w rejonach pamięci używają specjalnej technologii do ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi i oferują 7,5 raza lepszą ochronę w porównaniu do tradycyjnych MOSFETów.
*Tryb ludzkiego ciała.
 
NexFET MOSFET dla zasilania pamięci

MOSFET NexFET nowej generacji odpowiadają za zasilanie slotów DRAM i robią to w sposób o wiele efektywniejszy. Układy NexFET cechują się obniżoną rezystancją RDS(on) 2,9 mΩ, co skutkuje wyższą efektywnością zasilania i niższymi temperaturami.
 
12K Platinum Caps

Doskonałe platynowe kondensatory 12K o żywotności minimum 12000 godzin. W porównaniu do kondensatorów, które znaleźć można na innych płytach głównych najwyższej klasy, cechujących się żywotnością na poziomie około 10000 godzin, kondensatory Platinum Caps mają o 20% dłuższą żywotność i zapewniają większą stabilność i niezawodność.

* Testowane według przemysłowych standardów: temperatura otoczenia 105 st. Celsjusza.
 
Szafirowo-Czarne PCB

ASRock nie bagatelizuje żadnych detali, nawet tych najmniejszych. Nowe czarne PCB symbolizuje najwyższą jakość produktu i zapewnia lepsze walory estetyczne.
 
 
 
 
 
Purity Sound™ 2

Na Purity Sound™ 2 składaja się 7.1-kanałowy kodek Realtek ALC1150, przetwornik cyfrowo-analogowy 115dB SNR wraz ze wzmacniaczem różnicowym, wzmacniacz słuchawkowy TI®NE5532, bezkondensatorowa technologia Direct Drive, powłoki ochronne EMI, osłona izolująca PCB oraz DTS Connect. ASRock w swoim układzie Purity Sound™ 2 wykorzystał również najwyżej jakości kondensatory Nichicon, cenione przez audiofilów.

Wykres pasma przenoszenia przedstawia test pod obciążeniem 32 ohm, który symuluje normalne słuchawki. To pokazuje, jak w tradycyjnych rozwiązaniach audio częstotliwości przenoszenia spadają drastycznie przy niskich częstotliwościach, podczas gdy Purity Sound™ 2 utrzymuje pasmo i zapewnia lepszy bas dzięki wzmacniaczowi TI® NE5532.
 
 
Key Master

Czym jest dobra broń, jeśli nie włada się nią wystarczająco dobrze? Technologia Key Master to połączenie dwóch funkcji – Sniper Key oraz Macro Key. Pozwala ona lepiej wykorzystać twoją mysz i klawiaturę dzięki możliwości tworzenia makr, zmieniania czasów opóźnień oraz trybowi snajperskiemu. Key master pozwoli wykrzesać maksimum z twojej starej klawiatury i myszy, ale może być zabronione w przypadku niektórych gier. Radzimy wyłączyć Key Master, gdy jego użytkowanie jest niezgodne z licencją gry. 

Sniper Key - Użyj przycisku Sniper Key by zwiększyć szybkość myszy gdy jesteś w trybie snajperskim, co poprawi twoją skuteczność.
Tor myszy
 
  Bez Sniper Key Ze Sniper Key

Macro Key - Jesteś zmęczony tymi wszystkimi konfiguracjami przycisków? Stwórz własne hotkeye i makra dzięki technologii Macro Key, by oszczędzić sobie trudu w trakcie gry.
 
 
 
XSplit

XSplit Broadcaster is a desktop application designed to make your multimedia broadcasting, live-streaming and recording a lot easier and more fun. XSplit Gamecaster is a simplified version of XSplit Broadcaster. We’re giving XSplit Broadcaster & XSplit Gamecaster 3-month premium license bundle for FREE! A US$ 24.95 value! (www.xsplit.com/redeem)
 
Broadcast Platform Broadcast Software Broadcasting!
 
* XSplit is provided by SplitmediaLabs, Ltd. Restriction may apply and the offer is subject to change, termination or discontinuation by SplitmediaLabs, Ltd. without prior notice. Please visit the website for further details : http://www.asrock.com/microsite/Fatal1ty/
 
 
ASRock APP Shop

ASRock APP Shop został zaprojektowany dla twojej wygody. Dostarczamy różne aplikacje i oprogramowanie do pobrania. Możesz z łatwością optymalizować swój system i utrzymywać aktualność swojej płyty głównej dzięki sklepowi ASRock APP Shop.

 
 
Digi Power

Większa precyzja, wyższa wydajność

W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt głównych wykorzystujących analogowe systemy zasilania, nasza konstrukcja wykorzystuje cyfrowy PWM (Modulacja szerokości impulsów), dzięki czemu dostarcza do procesora napięcie w sposób bardziej efektywny, z o wiele niższą amplitudą wahań. Pozwoliło to na zdecydowane zwiększenie stabilności i wydłużenie żywotności płyty głównej.
 
 
Port myszy Fatal1ty Mouse Port

Port myszy Fatal1ty Mouse Port jest technologią dedykowaną graczom, wchodzącą w pakiet oprogramowania F-Stream. Po podłączeniu myszki do portu Fatal1ty Mouse Port i uruchomieniu aplikacji F-Stream, gracze mogą korzystać z preferowanej przez Fatal1ty’ego częstotliwości próbkowania równej 500Hz lub zmodyfikować ją w zakresie od 125 do 1000Hz. Funkcja umożliwi graczom jeszcze wygodniejszą i precyzyjniejszą kontrolę nad ich myszką podczas zaciętych potyczek.
 
Uwagi:
1. Niektóre myszy USB mogą nie obsługiwać częstotliwości próbkowania 1000Hz.
2. Port Fatal1ty Mouse Port nie obsługuje myszy zgodnych ze standardem USB 2.0.
3. Port Fatal1ty Mouse Port może nie obsługiwać bezprzewodowych myszy.
4. Port Fatal1ty Mouse Port nie obsługuje myszy podłączonych poprzez hub USB.
 
 
F-Stream

F-Stream to wielofunkcyjne oprogoramowanie płyt Fatal1ty z nowym interfejsem, większą liczbą funkcji oraz ulepszeniami. Zawiera ono aplikacje Key Master, Fatal1ty Mouse Port, EZ OC, Auto Tuning, XFast RAM, OC Tweaker, System Browser, Live Update, Tech Service i wiele więcej.
 
 
PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości

Od zawsze wiadomo, że jednym z największych zabójców elektroniki jest wilgoć. Nawet jeśli płyta jest pozornie sucha, w powietrzu może znajdować się wilgoć, która po cichu i powoli zabija twoją płytę główną. Na szczęście ASRock opracował nowe PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości, które redukuje przerwy pomiędzy PCB, aby chronić płytę główną przez spięciami spowodowanymi wilgocią.

 
 
USB Key

W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows® automatycznie!
 
 
ASRock App Charger

Ładuj szybko i kiedy tylko chcesz!

Zaangażowanie firmy Apple w branżę IT i ulepszanie ich urządzeń iPhone/iPod/iPad sprawiło, że zostały one uznane za hity ostatnich lat. Warto wiedzieć, że wiele urządzeń może być ładowanych bezpośrednio z portu USB komputera, kiedy ten jest włączony. Fani Apple wiedzą, że naładowanie do pełna ich urządzeń zajmuje czasem nawet 3 godziny lub więcej!
 
 
Jeżeli przeglądarka internetowa Internet Explorer pracuje wolno bez wyraźnej przyczyny, wynika to zazwyczaj ze złego zarządzania ruchem w sieci. ASRock implementuje w swoich płytach głównych narzędzie do jego poprawy. Technologia XFast LAN skutecznie kontroluje aplikacje wymagające dostępu do Internetu, kreując miłe i wydajne środowisko pracy. Narzędzie to pozwala użytkownikowi cieszyć się większym transferem danych, usprawnioną wielowątkowością i innymi – wszystko to bez absorbowania Twojej uwagi.
 
 
XFast RAM creerà un disco virtuale dalla memoria del sistema per aumentare le prestazioni. Per Photoshop, può anche funzionare 5 volte più veloce di prima.
 
 
Restart to UEFI

Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.
 
 
ASRock OMG (Online Management Guard)

Ogranicz i kontroluj czas spędzany przez twoje dzieci w internecie. ASRock OMG (Online Management Guard) pozwala ograniczyć dostęp do sieci w określonych godzinach. Administrator może ustawiać początkowe i końcowe godziny dostępu do internetu przez innych użytkowników.
 
 
UEFI Tech Service

Skontaktuj się z pomocą techniczną ASRocka wysyłając prośbę o pomoc z poziomu UEFI, jeśli tylko doświadczysz problemu ze swoim komputerem osobistym. Użytkownicy mogą wybrać rodzaj problemu, z którym się spotkali, opisać go szczegółowo, a następnie opcjonalnie dodać obraz lub plik log dla naszego zespołu wsparcia technicznego.
 
 
Funkcja osuszania

Wilgoć potrafi zniszczyć większość elektroniki, dlatego lepiej pozostawiać swój komputer suchym. Teraz użytkownicy mogą ustrzec się przed uszkodzeniami płyty głównej z powodu wilgoci uruchamiając Dehumidifier. Kiedy jest aktywny, komputer automatycznie zacznie osuszać sprzęt po wejściu w stan S4/S5.
 
 
 
 
Łatwa instalacja sterowników

Dla tych, którzy nie posiadają napędu optycznego by móc zainstalować sterowniki z płyty CD, stworzyliśmy narzędzie Easy Driver Installer, które pozwala z poziomu UEFI zainstalować na dysku USB sterownik dla LAN, a następnie pobrać i zainstalować inne potrzebne sterowniki bezpośrednio przez internet. Nie potrzeba już w ogóle płyty CD ani napędu optycznego!
 
 
Zmęczony słuchaniem nędznego audio, które sprawia, że twoje uszy krwawią? Doświadcz wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z twojego komputera. DTS Connect to nazwa dwuczęściowego systemu, składającego się z DTS Interactive oraz DTS Neo:PC, który jest przeznaczony tylko do komputerów. Ma on na celu przekształcanie dźwięku komputerowego na format DTS.
 
DTS, DTS-HD, the Symbol, & DTS or DTS-HD and the Symbol together are registered trademarks of DTS, Inc. © DTS, Inc. All Rights Reserved.
 
 
Niniejsza płyta główna obsługuje HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface), który jest standardem umożliwiającym przesyłanie nieskompresowanych danych wideo przy jednoczesnym dostarczaniu wielokanałowego dźwięku za pomocą jednego kabla. Dane wideo i audio przekazywane przez interfejs HDMI™ są cyfrowe bez konwersji na sygnał analogowy, dlatego dostarcza on najlepszą jakość zdjęć i najbardziej realistyczne dźwięki.
 
 
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Chipset płyty Intel H97
 • Gniazdo procesora Socket 1150
 • Liczba slotów pamięci 4
 • Standard płyty ATX
Produkt
Producent ASRock
Kod producenta H97 PERFORMANCE
EAN 4717677323481
Fizyczne
Standard płyty ATX
Techniczne
Chipset płyty Intel H97
Gniazdo procesora Socket 1150
Pamięć
Standard pamięci DDR3
Liczba slotów pamięci 4
Częstotliwości pracy pamięci 1066 MHz, 1333 MHz, 1600 MHz
Maksymalna ilość pamięci 32 GB
Architektura wielokanałowa Dual-Channel
Dźwięk
Chipset dźwiękowy Realtek ALC 1150
Kanały audio 7.1
Komunikacja
Zintegrowana karta sieciowa 10/100/1000
Chipset karty sieciowej Intel I218-V
Złącza
Gniazda rozszerzeń PCI (3 szt.), PCI Express x1 (2 szt.), PCI Express x16 (1 szt.)
Złącza napędów SATA 3 x6
Złącza wewnętrzne USB 2.0 x2, USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x1, Złącze ATX 24-pin 12V x1, Złącze ATX 8-pin 12V x1, Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1, Złącze CPU FAN x2, Złącze FAN x3, Złącze przedniego panelu x1, Złącze szeregowe (COM) x1, Złącze TPM x1
Panel tylny D-Sub (VGA) x1, DVI-D x1, HDMI x1, PS/2 (klawiatura/mysz) x1, S/PDIF Optyczne x1, USB 2.0 x4, USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x4, Złącze audio x5
5/5
(18)
100% osób poleca
ten produkt
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Działa bez zarzutu.
 • ZALETY:
 • + Ciekawy i ładny design
 • + Obsługa do 5 wentylatorów (2xCPU+3xobudowa)
 • + BIOS w wersji 1.1 pozwala podkręcać CPU
 • + Solidne zasilanie CPU
 • + Bardzo dobra karta dźwiękowa
 • + Dual BIOS
 • WADY:
 • - Brak SataExpress i interfejsu M.2 (w konkurencyjnej płycie Gigabyte'a takowe są)
 • - Cena mogłaby być trochę niższa
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
A jaki potencjał ma ta płyta jeżeli chodzi o OC ? pewnie nie kręci się na niej tak jak na chipsecie Z97 nie ?
Jeśli w ogóle jest możliwość podkręcania, to podkręca się tak samo dobrze jak na z97 podobnej klasy.
Jest możliwość podkręcania, odsyłam do poniższych recenzji:
http://www.pcgameware.co.uk/reviews/motherboards/asrock-fatal1ty-h97-performance-motherboard-review/
http://www.eteknix.com/asrock-fatal1ty-h97-performance-lga-1150-motherboard-review/6/
Opinia potwierdzona zakupem
Solidna i ładnie wyglądająca płyta główna - idealnie nadaje się do zestawów z oknem. Do tego całkiem przyzwoita ilość złącz (zwłaszcza USB 3.0) i w dobry rozkład poszczególnych gniazd. Do tego całkiem dobra (jak na integre) karta muzyczna, choć przy dedykowanych urządzeniach niestety wypada blado.
 • ZALETY:
 • + Dużo złącz w standardzie
 • + Dobre chłodzenie
 • + Sporo sekcji zasilania
 • + Bardzo ciekawy wygląd
 • + Japońskie kondensatory (ponoć mniej podatne na awarie)
 • + Dual BIOS i sporo możliwości konfiguracji
 • + Dobra sekcja zasilania
 • + Podświetlany port PCI-E
 • WADY:
 • - Trochę się gnie przy podłączaniu zasilania (choć nic jej nie jest)
 • - Wymaga wpięcia molexa przy procesorze, co bywa upierdliwe jeśli mamy już zamontowane chłodzenie - można się o nie pociąć, bo miejsca jest tam niewiele.
 • - Mogłaby być tańsza
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo fajna płytka, mozna zrobić na niej dobre OC u mnie i5 4690k chodzi narazie na 4,2 ghz i planuje jeszcze troche podkrecic,zaskoczyło mnie to ze posiada delikatne czerwone podswietlenie ale nie widac zbyt mocno bo karta graficzna zasłania
 • ZALETY:
 • + dobra do oc
 • + akceptowalna cena
 • + dobra jakość
 • + fajny design
 • + sporo wejść na wentylatory
 • WADY:
 • - jak dla mnie nie ma , moze jedynie ze ustawianie zakresu obrotow wentylatorow przez aplikacje w windowsie dziala tylko do ponownego uruchomienia natomiast jak ustawimy w biosie to jest ok :D
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra płytka,wyglada fajnie ,do OC sie nadaje u mnie i5 4690k poszedł na 4.3ghz przy 1.16 wolt a a 4.4ghz przy 1.17 lecz siedzi teraz na 4.3 bo jest chłodniej a wiekszej roznicy to nie robi
 • ZALETY:
 • + 8 faz zasilania
 • + dobra do oc
 • + cena w miare przystepna
 • + fajnie sie prezentuje przez okno
 • WADY:
 • - drugi slot pcie moglby byc x16
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjny produkt.
 • ZALETY:
 • + * Cena;
 • + * Jakość wykonania;
 • + * DualBios;
 • + * Dobra karta dźwiękowa;
 • + * Solidna sekcja zasilania;
 • + * Bardzo dobre możliwości OC.
 • WADY:
 • - Brak.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
sprawuje się świetnie
 • ZALETY:
 • + 4 gniazda ram
 • + możliwość podłączania dużej ilości wentylatorów
 • + dużo usb 3.0
 • + cena
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Zacna płyta główna. Żywotna.
 • ZALETY:
 • + dobry zintegrowany dźwięk
 • + ilość slotów
 • + cena
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Prezentuje się super! Dobrze wyposażona
 • ZALETY:
 • + Wygląd
 • + wyposażenie
 • WADY:
 • - brak SataEpress i M.2
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
Mam 4 lata, żadnych problemów. Brakuje mi tylko wyjścia DisplayPort.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta jak za swoją cenę zarąbista ;)
 • ZALETY:
 • +Cena
 • +Możliwości OC
 • WADY:
 • -Nie ma ;)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
świetna płyta, za tą cene polecam!!!
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna płyta jak na swoją cenę
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko super!
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Super płyta główna, nie nadaje się do oc przez chipset H97 ale i tak jest świetna i polecam jeśli ktoś nie planuje oc.
 • ZALETY:
 • + Bardzo ładnie wygląda
 • + Wsparcie dla USB 3.0 na przednim panelu obudowy
 • WADY:
 • - Brak możliwości oc ze względu na chipset
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta ok, wszystko działa jak powinno.
 • ZALETY:
 • + Duża ilość slotów pci
 • + Wygląd
 • + Dual BIOS
 • + Dobra karta dźwiękowa z wyjściem optycznym
 • WADY:
 • - Piny sterowania umieszczone blisko lewego dolnego rogu, przez co kable z obudowy ledwo sięgają.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Masz pytania? 
k
ko...c4
01.09.2015
Mam pytanie, czy w połączeniu z kartą graficzną od Gigabyte GTX 970, nie napotkam problemu z wpięciem jej w złącze PCI, mam na myśli, czy nie będzie ona opierała się delikatnie na radiatorze.
p
pas
24.11.2015
Nie powinno być takiego problemu.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(18)
Pytania i odpowiedzi
(2)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Płyta główna ASRock H97 PERFORMANCE H97 LGA1150 (PCX/DZW/GALN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) (H97 PERFORMANCE)

Zadaj pytanie społeczności Morele ASK i posiadaczom produktów

Niezależnie od tego czy będzie to pytanie techniczne, czy prośba o opinię innych użytkowników - średni czas odpowiedzi wynosi 30 minut.

Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Połącz z konsultantem na żywo
pon.-pt. 8:00-21:00, sob.-ndz. 9:00-19:00
Zgłoś problem
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Aktualnie pomocy udziela: 24 użytkowników
Obecnie szacowany czas odpowiedzi wynosi mniej niż 30 minut.
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi. Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Cześć, o co chcesz zapytać?
Treść pytania
Załączniki
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostanie opublikowane w serwisie Morele ASK. Wyślemy Ci maila, gdy tylko pojawi się na nie odpowiedź.
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Morele ASK
Asystent Morele ASK | 17:28
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 17:28
Cześć!
Płyta główna ASRock H97 PERFORMANCE H97 LGA1150 (PCX/DZW/GALN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) (H97 PERFORMANCE) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.