
Płyta główna ASRock ConRoe945PL-GLAN
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | CONROE945PL-GLAN |
| Nazwa produktu | ASRock CONROE945PL-GLAN, 945PL, DualDDR2-533, SATA2, GBLAN, ATX |
| Typ procesora | ? Celeron D |
| ? Celeron (Conroe-L) | |
| ? Celeron Dual-Core | |
| ? Pentium 4 | |
| ? Pentium 4 Prescott | |
| ? Pentium D | |
| ? Pentium E (Dual-Core) | |
| ? Core2 Duo | |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | 945PL |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 800 MHz |
| ? 533 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Liczba gniazd DDR2 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 533 MHz |
| Maksymalna wielkość pamięci | 2 GB |
| Wbudowany układ VGA | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC888 |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 3 |
| Złącza PCI-E 16x | 1 |
| Złącza PCI-E 1x | 2 |
| Złącza USB 2.0 | 8 |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 0 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 2 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 4 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 100 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | ? Dual Channel DDR2 |
| ? Intel Core 2 Duo - obsługa tylko modeli Conroe 800 E4XXX !!! | |
| Format | ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 20-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

