
Płyta główna Abit I-N73H
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | I-N73H |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Intel Core 2 Extreme / Core 2 Quad / Core 2 Duo / Pentium Dual Core / Celeron Dual Core |
| Producent Chipsetu | Nvidia |
| Model Chipsetu | NVIDIA GeForce7100 / nForce 630i |
| Magistrala | 1333 / 1066 / 800 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 800 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Nie |
| Maks. pojemność pamięci | 4 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 1 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | NVIDIA GeForce 7100 |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | 8-kanałowy kodek dźwiękowy (7.1) High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Brak |
| Kontroler RAID SATA | Brak |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo HDMI | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 3 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 8-pinowe złącze zasilania ATX 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 1 x System |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x złącze - front panel, 1 x złącze - front audio, 1 x HDMI AUDIO |
| Standard | mikro ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 244 x 244 mm |
| Zawartość opakowania | instrukcja, sterowniki, przewody (IDE, SATA) |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu