
Pilot RTV Acurel Pilot samokopiujący do Nice Flors 2/4 uniwersalny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zamiennik do pilotów Nice Flor 2/4
Niewielki pilot 4-kanałowy służący do sterowania odbiornikami radiowymi, sterownikami bram oraz rolet, a także innymi urządzeniami kompatybilnymi z systemami Nice, działającymi w częstotliwości 433,92MHz.
Pilot z powodzeniem może zastąpić oryginalne nadajniki do radiolinii Nice Flor 2/4. Zamiennik nie różni się działaniem od oryginalnego.
Do pilota dołączona jest bateria oraz karabińczyk, dzięki któremu możliwe jest przymocowanie pilota do kluczy.
Pilot wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wygodne użytkowanie przez długi czas.
Programowanie pilota:
Programowanie zamiennika pilota odbywa się analogicznie jak w przypadku oryginalnych nadajników, według instrukcji dołączonej do napędu.
Podczas procedury programowania często wymagany jest fizyczny dostęp do odbiornika w celu wgrania pilota do pamięci. Jeżeli pilot ma służyć do sterowania bramą np. na osiedlu mieszkaniowym, wówczas należy skontaktować się z zarządcą lub administratorem.
Specyfikacja techniczna:
Zestaw zawiera:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00