
Peach Peach Binding Eckel wh A4 100 pcs.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Peach Binding Eckel to znakomite rozwiązanie dla każdego biura, które poszukuje wysokiej jakości arkuszy okładkowych. Te białe arkusze w formacie A4 są doskonałe do oprawy dokumentów, łącząc estetykę z trwałością. Dzięki nim Twoje materiały będą prezentować się profesjonalnie i schludnie.
Jednym z najważniejszych atutów arkuszy Peach Binding Eckel jest ich gramatura wynosząca 250 g/m². Taka grubość zapewnia solidność oraz odporność na uszkodzenia, co czyni je idealnym wyborem do intensywnego użytkowania w biurze. Możesz być pewien, że Twoje dokumenty będą odpowiednio zabezpieczone.
Arkusze okładkowe Peach Binding Eckel dostępne są w standardowym formacie A4, co sprawia, że są niezwykle uniwersalne. Doskonale sprawdzą się w różnych zastosowaniach, od prezentacji po archiwizację ważnych dokumentów. Dzięki temu, że są dostosowane do powszechnie używanego formatu, z łatwością wkomponują się w każdy system organizacji dokumentów.
Białe arkusze o wysokim połysku nie tylko wyglądają elegancko, ale także dodają profesjonalizmu Twoim dokumentom. Ich estetyka sprawia, że są idealnym wyborem zarówno do użytku biurowego, jak i do prezentacji dla klientów. Zainwestuj w jakość, która przyciąga wzrok!
W opakowaniu znajduje się aż 100 sztuk arkuszy, co czyni je praktycznym wyborem dla osób potrzebujących dużej ilości materiałów do oprawy dokumentów. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, mając zawsze pod ręką odpowiednią ilość okładek.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością i wydajnością w swoim biurze! Idealne dla Twoich potrzeb – dostępne już dziś na Morele!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00