Akcesoria do niszczarek

(56)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Fellowes Fellowes Olej do niszczarek 120 ml
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
31,80 zł
(26,50 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 34,46 zł
Fellowes Olej do niszczarki 355 ml (35250)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
45,99 zł
(12,95 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 50,28 zł
Rexel Arkusze olejowe do niszczarki 12 szt. (2101948)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Arkusze olejowe
79 zł
(6,58 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 137,09 zł
Omega Paper Shredder Accessory 6
31,52 zł
(31,52 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 67,62 zł
Leitz Worki do niszczarek IQ 40L (100)
294,28 zł
(0,74 zł/ml)
rata od 35,35 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 306,23 zł
Logo Olej do niszczarki 250 ml (30676)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
32,82 zł
(13,13 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Leitz Arkusze do smarowania ostrzy niszczarki 12 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Arkusze olejowe
144,99 zł
(12,08 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 152,46 zł
Activejet ASO-250 Olej do niszczarek 250ml
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
19 zł
(7,60 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 22,04 zł
Asarto Olej do niszczarki 250 ml
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
26,97 zł
(10,79 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Fellowes Fellowes arkusze olejowe do niszczarek 10 szt.
-44%67,61 zł
37,99 zł
(3,80 zł/szt.)
najniższa cena: 67,61 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 76,24 zł
Peach Olej do niszczarki 355 ml (PS100-00)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
59,72 zł
(16,82 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Fellowes Worki do niszczarki 34 l 100 szt. (36053)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Worki
137,92 zł
(1,38 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 178,79 zł
HP Olej do niszczarek HP, 120ml
30,32 zł
(25,27 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 29,95 zł
Olympia Papier olejowy 12 arkuszy
57,08 zł
(4,76 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
HSM Specjalny olej smarowny 250 ml (1235997403)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
42 zł
(16,80 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 42,99 zł
Argo Arkusz olejowy do niszczarki 10 sztuk (080946)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Arkusze olejowe
28,94 zł
(2,89 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 30,37 zł
MicroSpareparts Fuser Tension Roller - MSP7063
-19%25,90 zł
21,02 zł
(21,02 zł/szt.)
najniższa cena: 25,90 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 28,42 zł
Hama Środek czyszczący do niszczarek 400ML
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Środek czyszczący
34,99 zł
(8,75 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 39,90 zł
Rexel Olej do niszczarki 473 ml (1760049)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
88,72 zł
(18,76 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 159,86 zł
Platinet Olej do niszczarki 250 ml (45549)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Oleje
18,90 zł
(7,56 zł/ml)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 17,99 zł
HP Arkusze olejowe do niszczarki 12szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Arkusze olejowe
67,12 zł
(5,59 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 74,12 zł
Specjalista Morele |23:40
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.