
Patelnia Demeyere 20cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Patelnia płytka Demeyere Ecoline* 5 ze stali nierdzewnej z powłoką zapobiegającą przywieraniu Duraslide® to wymarzony pomocnik w kuchni dający olśniewające rezultaty. Korpus wykonany jest z 5-warstwowego materiału. Solidna kombinacja stopów szybko przewodzi ciepło, dzięki czemu można piec równomiernie i w kontrolowany sposób - nawet na małym ogniu. Dzięki powłoce zapobiegającej przywieraniu Duraslide® możesz ładnie i równomiernie smażyć bez przywierania, z niewielką ilością tłuszczu. Niezależnie od tego, czy przygotujesz panierowany filet rybny, omlet z serem czy plastry tofu.
Powłoka PTFE składa się z trzech stałych warstw. Dzięki specjalnej konstrukcji dna nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, w tym indukcyjnych. Gdy patelnia dostatecznie się nagrzeje, możesz nieco obniżyć poziom kuchenki. Kolejna zaleta: solidna, spawana rękojeść przez długi czas pozostaje chłodna. Najlepsza oferta pod względem ceny do jakości!
| Średnica: | 20 cm |
| Średnica dna: | 14 cm |
| Długość: | 41.5 cm |
| Szerokość: | 23.5 cm |
| Wysokość: | 4.9 cm |
| Masa: | 0.7 kg |
*Użyte sformułowanie jest elementem nazwy własnej lub opisem funkcjonalności. Nie stanowi oświadczenia o pozytywnym wpływie na środowisko.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00