Pamięć G.Skill Trident Z5 Royal, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL34 (F5-7200J3445G16GX2-TR5G)
ID produktu: 14046226
G.Skill Trident Z5 Royal
Promienny krystaliczny pasek świetlny
Luksusowe aluminiowe rozpraszacze ciepła
Ekstremalna wydajność podkręcania
Synchronizuj z oświetleniem systemowym
Obsługa XMP 3.0
Ograniczona dożywotnia gwarancja
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 7200
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 32 GB
  • Typ pamięci DDR5
Producent
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu ACC Distribution
Adres SC Raudondvario rd. 131B, LT-47191 Kaunas, LT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaG.Skill
Kod producentaF5-7200J3445G16GX2-TR5G
EAN4713294236180
Podstawowe
LiniaTrident Z5 Royal
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
7200
CL34
Napięcie [V]1.4
Intel XMP 3.0
Fizyczne
KolorZłoty
RGB
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Pamięć G.Skill Trident Z5 Royal, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (F5-6400J3239G32GX2-TR5S)
This is excellent RAM if you need high frequencies and a large capacity. I work in 3D and compositing in After Effects, which uses a lot of memory. High frequencies are essential, and this RAM performs exceptionally well with After Effects and other Adobe software. At 6400 MHz, files load very quickly, providing smooth performance and fast data and cache exchange.