Pamięć G.Skill Trident Z5 Royal, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL34 (F5-7200J3445G16GX2-TR5S)
ID produktu: 13259210
G.Skill Trident Z5 Royal
Promienny krystaliczny pasek świetlny
Luksusowe aluminiowe rozpraszacze ciepła
Ekstremalna wydajność podkręcania
Synchronizuj z oświetleniem systemowym
Obsługa XMP 3.0
Ograniczona dożywotnia gwarancja
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 7200
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
MarkaG.Skill
Kod producentaF5-7200J3445G16GX2-TR5S
EAN4713294235794
Podstawowe
LiniaTrident Z5 Royal
Pojemność łączna
7200
CL34
Napięcie [V]1.4
Intel XMP 3.0
Fizyczne
KolorSrebrny
RGB
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Pamięć G.Skill Trident Z5 Royal, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (F5-6400J3239G32GX2-TR5S)
This is excellent RAM if you need high frequencies and a large capacity. I work in 3D and compositing in After Effects, which uses a lot of memory. High frequencies are essential, and this RAM performs exceptionally well with After Effects and other Adobe software. At 6400 MHz, files load very quickly, providing smooth performance and fast data and cache exchange.