Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMK32GX4M2E3200C16)
ID produktu: 6025892
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMK32GX4M2E3200C16)
 Test stabilności pamięci RAM
Test stabilności pamięci RAM
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 16 osób
 Montaż pamięci w PC lub Laptopie + test
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiły 24 osoby
 Montaż komputera Standard
Montaż komputera Standard
Kupiło 906 osób
 Montaż komputera z instalacją systemu operacyjnego
Kupiło 228 osób
 Montaż komputera Komfort
Montaż komputera Komfort
Kupiły 352 osoby
 Montaż komputera Premium
Montaż komputera Premium
Kupiły 393 osoby
ZAPROJEKTOWANY DO WYSOKIEGO PODKRĘCANIA
    • TESTOWANA ZGODNOŚĆ
    • WSPARCIE XMP 2.0
    • ALUMINIOWY ROZPRASZACZ CIEPŁA
    • NISKI PROFIL
  • DOPASUJ SWÓJ SYSTEM
ZAPROJEKTOWANY DLA ENTUZJASTÓW. STWORZONY PRZEZ CORSAIR.
    • ŚWIATOWA NIEZAWODNOŚĆ
    • OGRANICZONA GWARANCJA DOŻYWOTNIA
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 3200
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 32 GB
  • Typ pamięci DDR4
Producent
Nazwa producenta Corsair Memory Inc
Adres North McCarthy Blvd 115, CA 95035 Milpitas, US
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Corsair Memory, BV
Adres Wormerweg 8, 1311 XB Almere, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaCorsair
Kod producentaCMK32GX4M2E3200C16
EAN840006608547
Podstawowe
LiniaVengeance LPX
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Tak
Pojemność łączna
Napięcie [V]
Intel XMP 2.0
Fizyczne
KolorCzarny
Nie
4.5/5
99% osób poleca
ten produkt
5
92%
4
6%
3
1%
2
1%
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 2133MHz, CL13 (CMK16GX4M2A2133C13)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + wieczysta gwarancja
  • + dobrze się kręcą
  • + nie spaliły się
  • + eleganckie czarne radiatory pasują do wszystkiego oraz są low-profile
  • + więc nie zawadzą o większe chłodzenie CPU
  • + a subtelne logo Corsaira ładnie się prezentuje
  • WADY:
  • - obecnie to cena
Opinia pochodzi z modelu: Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 2666MHz, CL16 (CMK16GX4M2A2666C16)
Gdyby nie to że na rynku nie ma już w sprzedaży Vengeance LPX, DDR4, 32 GB, 3600 MHz, CL16 (CMK32GX4M2K3600C16) pewnie bym ich nie kupił.
  • ZALETY:
  • + Dało je się podkręcić na 3000 MHz
  • + Nisko profilowe
  • + Tanie
  • WADY:
  • - Starsza seria
  • - nowa poprawiona ma na odwrót naklejone etykiety
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
co tak cienko sie podkreca ?
W specyfikacji nie napisano nic o bbsłucze profilu XMP - znaczy ze nie obsługuje?
Jak najbardziej te kości obsługują profil XMP 2.0 przyczyn ich SPD Speed (taktowanie nominalne, gwarantowane przez producenta, czyli to co otrzymamy po włożeniu do płyty) to 2133MHz. 2666MHz osiąga po włączeniu profilu XMP czyli automatycznego OC. Na ręcznym OC pamięci stabilnie poszły na 3000 MHz, jak na kości SK Hynix no nie powiedziałbym że słabo się podkręciły, zwarzywszy na to że ich premiera to 2015 r. dla platformy Intel 100.