Obudowa Chieftec Apex Series (GA-01B-Q-OP)
- Kompatybilność: ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX
- Maksymalna długość karty graficznej [cm]: 40
- Typ obudowy: Midi Tower
- USB Typ-C: 1
- Zasilacz: Bez zasilacza
- Zobacz pełną specyfikację
Coś dla Ciebie
CHIEFTEC APEX Q prezentuje elegancki i subtelny design z frontem o szlifowanej fakturze, uzupełniony nowoczesnym układem wewnętrznym zapewniającym optymalne chłodzenie. Posiada dodatkowy materiał tłumiący dźwięki po bokach i z przodu, aby stworzyć cichą przestrzeń roboczą.
Najważniejsze co musisz wiedzieć
APEX Q jest wyposażony w trzy wentylatory PWM zainstalowane fabrycznie - jeden 140 mm z przodu, drugi 140 mm z tyłu i trzeci 120 mm na pokrywie zasilacza, zapewniając optymalną wydajność chłodzenia i przepływu powietrza, zwłaszcza dla GPU. CHIEFTEC APEX Q jest gotowy dostarczyć klientom wyrafinowane połączenie elegancji i wysokiej jakości designu.
- Kompatybilność ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX
- Maksymalna długość karty graficznej [cm] 40
- Typ obudowy Midi Tower
- USB Typ-C 1
- Zasilacz Bez zasilacza
Market


Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Germany
Telefon: +49-211-9131510
www.chieftec.eu
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Obudowa Chieftec Apex Series (GA-01B-Q-OP) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.