Nawigacja GPS

Nawigacja GPS Garmin DriveSmart 61 LMT-D Europa (010-01681-13)

Samochodowa
ID produktu: 1457277
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
 • Bluetooth: Tak
 • Dostawca map: Garmin
 • Przekątna ekranu [cal]: 6.95
 • Rodzaj nawigacji: Samochodowa
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Zaawansowana nawigacja samochodowa z funkcjami telefonicznymi

 • Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa GPS z funkcjami online i jasnym 6.95-calowym dotykowym, bezramkowym wyświetlaczem pojemnościowym
 • Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją
 • Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o parkingach i pogodzie
 • Bezpłatna usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB – Najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych firmy Garmin – dostępne zaraz po rozpakowaniu!
 • Zestaw głośnomówiący Bluetooth®4, powiadomienia z telefonu5 i sterowanie głosowe6
 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia łatwy dostęp do map i aktualizacji
 • Zawiera bezterminowe aktualizacje fotoradarów

Garmin DriveSmart

Pozostań w kontakcie, będąc w drodze dzięki urządzeniu nawigacyjnemu Garmin DriveSmart z zestawem funkcji telefonicznych, powiadomieniami z telefonu i precyzyjnymi wskazówkami nawigacyjnymi. Tryb głośnomówiący, aktualne informacje o ruchu drogowym, wbudowany moduł Wi-Fi i wiele więcej — rozwiązania na miarę przyszłości są w Twoim urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.

Usługi Live dla urządzenia Drive

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. Otrzymuj na urządzenie Garmin DriveSmart aktualne informacje o parkingach, prognozy pogody i wiele więcej. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link umożliwia również korzystanie z funkcji LiveTrack2, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście lub są w długiej podróży.

Łączenie DriveSmart z siecią

Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart otrzymujesz dostęp do wspaniałych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Nawigacja sterowana głosem

Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveSmart wyposażone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki czemu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu. (Tylko modele z mapą całej Europy)

Moduł Wi-Fi zapewnia zawsze aktualne informacje

Wbudowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.

Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenia

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin DriveSmart zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt. Ponadto nawigacja ostrzega o jeździe pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymasz też powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru6, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu7, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Więcej funkcji nawigacyjnych w smartwatchu Garmin

Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, nawet gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę. Pomocne powiadomienia dla kierowcy są również dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Lepsze podróże dzięki TripAdvisor®

Gdy nie znasz okolicy dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin DriveSmart. Wyświetlaj oceny miejsc związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom dostępny w samochodzie pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca, które ułatwią i uprzyjemnią całą podróż. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions

Nowy wymiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions. Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz wymawiania nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba poświęcać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych tabliczkach. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynową” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Współpracuje z kamerą cofania Garmin

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveSmart można połączyć z BC™ 30 Wireless Backup Camera (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin DriveSmart.

Wysokiej jakości mapy

Dokładność mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacje, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy dzięki skutecznemu unikaniu korków i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.

1Warunki korzystania z dożywotniej subskrypcji map
2Aby otrzymywać bieżące informacje należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Zostanie pobrana opłata za transfer danych, jeśli ma ona zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
3Dane o parkingach są dostępne dla większości centrów miast. Więcej informacji o zasięgu można znaleźć na stronie parkopedia.com
4Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno). 
5Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Zostanie pobrana opłata za transfer danych, jeśli ma ona zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
6Pełna funkcjonalność poleceń głosowych dostępna dla modeli produktu z pełną mapą obszaru Europy. Podstawowa, wstępnie skonfigurowana funkcja poleceń głosowych jest dostępna dla modeli produktu z mapą regionu.
7Funkcja ostrzegania o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle nie jest dostępna na wszystkich obszarach
8Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy bez dłuższych postojów na trasie.

© 2017 TripAdvisor LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. Foursquare® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc.

HEREFoursquareTripAdvisor

Specyfikacja

Rodzaj nawigacji
Samochodowa
Rozdzielczość ekranu
1024 x 600
Planowanie trasy
Powiadomienia z telefonu
Widok skrzyżowań
Wskaźnik ograniczenia prędkości
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi
Karta pamięci microSD

Opinie (1)

(1)
2/5
(1)
0% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
0%
3
0%
2
100%
1
0%
Firma Garmin ma najgorszą nawigacja jaką miałem i zupełnie nie warta swojej ceny. Bardzo żałuję że ją kupiłem prawie 900 zł wyrzucone w błoto. Dałem dwie gwiazdki tylko dlatego, że szybko łapie GPS. Natomiast reszta to jedna wielka porażka. Oprogramowanie tego urządzenia zatrzymało się na etapie lat 90 XX wieku. Wybór trasy pomiędzy krótka, szybką a optymalną nie ma żadnego znaczenia, gdyż nawigacja wybiera te same drogi łącznie z gruntowymi. Wyłączenie opcji dróg gruntowych nic nie daje, bo nawigacja i tak na nie kieruje i to na drogi polne. Sam tego doświadczyłem!! I to nawet w sytuacji gdy obok biegnie droga z asfaltowa bez dziur. Aktualizacje map są na terenie Polski z bardzo dużym opóźnieniem a i to nie pomaga bo często droga istnieje już ponad 2 lata a nawigacja i tak nie ma jej na mapie. Szczerze nie polecam. Swoją spróbuję sprzedać i będę szerokim łukiem omijał firmę GARMIN. Uważam że bardzo mocno przereklamowanej.
 • ZALETY:
 • + szybko łączy się z GPS
 • WADY:
 • - Mapy
 • - oprogramowanie
 • - cena
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (1)

Proszę o informację czy w zestawie jest kabel do zapalniczki samochodowej z odbiornikiem TMC czy zwykły kabel prosty zasilający
Chodzi mi o : Przewód zasilający z gniazda zapalniczki/antena do odbioru komunikatów drogowych.
Kabel Garmin GTM 36
Z nawigacji jak dotąd korzystałem nie wiele - chyba dwa razy. Nie bardzo wiem co oznacza odbiornik TCM, chyba chodzi o komunikaty drogowe., Takie otrzymywałam podczas jazdy w Niemczech i w Polsce. W jaki sposób "Nawigacja" je odbierała - nie wiem. Możliwe, ze przez ten kabel. Nawigacja - ogólnie rzecz biorąc spisywała się dobrze.
Tak o komunikaty drogowe TMC, dowiedziałem się dzisiaj telefonicznie w GARMIN że wersja DriveSmart 61 LMT-D Europa (010-01681-13) ma już wbudowaną w kablu antene TCM. Mimo że puszki na kablu nie widać. I faktycznie działa, natomiast na innym kablu USB nie działa to TMC.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
00 800 441 24 54
Opis:
Aby skorzystać z usług serwisu, należy skontaktować się ze Wsparciem Technicznym pod bezpłatnym numerem: 00 800 441 24 54 lub poprzez mail: [email protected]
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Platinum Płyta czyszcząca CD (11434), Beyerdynamic Słuchawki Beyerdynamic DT 990 Edycja 32Ohm, InLine DVI HDMI, 15, Czarny (17668P), Black Point tusz BPBLC1280XLBK / LC1280BK (black), MediaRange Bateria A27 1szt., Digitus RJ-45 CAT.6 3m niebieski (DK-1612-030/B), VRX Racing Ball D 6 sztuk (VRX/10480), Dingo smycz pojedyncza z linki "snake" 8 mm x 120 cm brązowa, MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a U/UTP Brązowy 0.5m (V-UTP6A005LB-FLAT), Vitapol SMAKERS PREMIUM DLA NIMFY, Robto Legowisko Owal S nr.10, Skullcandy Stim (S2LHY-K569), Peter Pauper Press Notatnik mini Cukierkowy Bukiet (230175), Armac HOME 650F LED (H/650F/LED), Innovaphone 50-00065-001, Hama Kasetka na pieniądze Basic KC-150D czerwona (000505230000), Centropen Marker do tablic (8569/03), Qoltec Hartowane szkło ochronne do Samsung Galaxy A5 2017 (51125), La Florentina Scented Candle świeca zapachowa Lavender 160g