
Lustro obrotowe długie
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Lustro obrotowe długie od marki ANDEX to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i praktyczność w łazience. Jego elegancki design oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanie się nie tylko użytecznym elementem, ale także stylowym dodatkiem do Twojego wnętrza. ANDEX, jako polski producent, od 1995 roku oferuje innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie.
Lustro ma wymiary 536 mm x 190 mm x 38 mm, co sprawia, że doskonale wpasuje się w różnorodne przestrzenie łazienkowe. Wykonane z mosiądzu z dodatkiem stopu cynku i aluminium, lustro jest odporne na korozję, co zapewnia mu długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, galwaniczne powłoki miedziowo-niklowo-chromowe nadają mu elegancki wygląd oraz dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.
To dwustronne lustro powiększające oferuje około 1,5-krotne powiększenie, co czyni je idealnym narzędziem do precyzyjnego makijażu oraz pielęgnacji. Dzięki temu każdy detal będzie widoczny, co ułatwi codzienne czynności związane z urodą. Lustro dostępne jest również w wersjach malowanych proszkowo w kolorach białym i czarnym, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych preferencji.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością i elegancją w swojej łazience! To idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb – dostępne już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00