Akcesoria RTV

Lider Zestaw przełączeniowy 16A, 250V-IP-44 (ZP-H2 BIAŁY)

Inne
ID produktu: 850700
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Inne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Zestaw przyłączeniowy OPAL.

 

Dane techniczne:

  • kolor: biały
  • napięcie [V]: 250
  • prąd [A]: 16
  • stopień ochrony [IP]: 44

 

Zestaw zawiera:

  • gniazdo GN-H2
  • wtyczka WT-40H

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Adler AD 4607, Hama MiniJack 3.5 mm x2 MiniJack 3.5 mm, 0.1, Czarny (990545730000), NoName Antenowy, 5, Czarny (KPO2735-5), Ednet DisplayPort HDMI, 0.2, Czarny (84517), LogiLink HDMI - HDMI, 1.8, Czarny (CH0052), Realpower UNA-40 (UNA-40 REP), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 2m (FIB720002), NoName Papierowe ręczniki ZZ, Philips GC3584/30, Canon Canon Ink PFI-1100PGY Photogrey - 0857C001, ANIMONDA vom Feinsten Adult z Drobiem i Makaronem tacka 100g, Himoto Zderzak 2 sztuki 23622, MyKronoz Zetime Reg Elite (KRZT1RE-BBK-BKMET) , Mercedes Etui hardcase Samsung G965 S9 Plus czarny Carbon (MEHCS9LRCABK), Chic Antique Serweta Koronkowa szara, 2-Power DDR3, 4 GB,1600MHz, CL11, Wytwórnia Homo lector. Kalendarz na 13 miesięcy, Transcend 110S 128GB PCIe x4 NVMe (TS128GMTE110S)