Akcesoria RTV

Lider Zestaw przełączeniowy 16A, 250V-IP-44 (ZP-H2 BIAŁY)

Inne
ID produktu: 850700
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Inne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Zestaw przyłączeniowy OPAL.

 

Dane techniczne:

  • kolor: biały
  • napięcie [V]: 250
  • prąd [A]: 16
  • stopień ochrony [IP]: 44

 

Zestaw zawiera:

  • gniazdo GN-H2
  • wtyczka WT-40H

Specyfikacja

Rodzaj
Inne

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Adler AD 4607, Hama 0.1m czarny (990545730000), NoName Antenowe 5m czarny (KPO2735-5), Ednet DisplayPort - HDMI 0.2m czarny (84517), LogiLink HDMI - HDMI 1.8m czarny (CH0052), Realpower UNA-40 (UNA-40 REP), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 2m (FIB720002), Philips GC3584/30, Canon Canon Ink PFI-1100PGY Photogrey - 0857C001, Himoto Zderzak 2 sztuki 23622, MyKronoz Czarny (KRZT1RE-BBK-BKMET), Mercedes Etui hardcase Samsung G965 S9 Plus czarny Carbon (MEHCS9LRCABK), Chic Antique Serweta Koronkowa szara, 2-Power DDR3, 4 GB, 1600MHz, CL11, Transcend 110S 128 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TS128GMTE110S)