Ładowarka Platinet PWBS11KW 11kW Type 2
ID produktu: 13141033
Wallbox - domowa stacja ładowania 11kW Type 2
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych PWBS11KW to zaawansowane rozwiązanie zaprojektowane z myślą o efektywnym ładowaniu pojazdów EV. Oferuje moc ładowania wynoszącą 11 kW, co umożliwia szybkie naładowanie pojazdu elektrycznego.
Innowacyjność
  • Zabezpieczenia 30 mA Typ A + 6 mA DC
  • Zabezpieczenie przed zablokowaniem złącza ładowania w pojeździe (anti-welding protection)
  • Opcjonalna ochrona przed awarią PEN
Inteligentne sterowanie
  • Obsługa komunikacji Wi-Fi/Ethernet
  • Planowanie ładowania z aplikacji
  • Sterowanie systemem równoważenia obciążenia
  • Kompatybilność z fotowoltaiką
  • Uwierzytelnianie RFID / Plug & Play / Aplikacja
Specyfikacja techniczna
  • Zasilanie: 3P+N+PE
  • Napięcie znamionowe: 400V AC
  • Prąd znamionowy: 16A
  • Częstotliwość: 50/60Hz
  • Napięcie wyjściowe: 400V AC
  • Maksymalny prąd wyjściowy: 16A
  • Moc znamionowa: 11kW
  • Złącze ładowania: Type 2 socket
  • Wskaźnik LED: Green/Yellow/Red
  • Czytnik RFID: Mifare ISO/IEC 14443A
  • Tryb uruchamiania: Plug&Play/RFID card/App
  • Komunikacja: Wifi/Bluetooth/Ethernet
  • OCPP: OCPP 1.6 Json (OCPP 2.0 optional)
  • RCD: TypeA + 6mA DC
  • Stopień ochrony: IP65
  • Ochrona przed uderzeniami: IK10
  • Certyfikat: EN/IEC 61851-1: 2017, EN/IEC 61851-21-2: 2018, EN/IEC 61000-6-1:2019
  • Temperatura pracy: -30C~+50C
  • Wilgotność pracy: 5%~95%
  • Wysokość pracy
  • Wymiary produktu: 344*201*135mm(H*W*D)
  • Wymiary opakowania: 434*324*210mm (L*W*H)
  • Waga netto: 3.5kg
  • Waga brutto: 4.1kg
Wyróżnione przez eksperta
  • Bluetooth Nie
  • Długość kabla Gniazdo Type-2
  • Moc 11 kW
  • Rodzaj wyjścia Z gniazdem Type-2
  • Wi-Fi Tak
Producent
Nazwa producenta Platinet S.A.
Adres Tadeusza Śliwiaka 48, 30-798 Kraków, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaPWBS11KW
EAN5907595458108
Informacje podstawowe
ModelPWBS11KW
RodzajDomowe
Moc11 kW
Długość kablaGniazdo Type-2
KolorCzarny
Informacje dodatkowe
Ilość wyjść1
Prąd znamionowy1 faza / 3 fazy
Wbudowany wyświetlaczBez wyświetlacza
BluetoothNie
Wi-FiTak
Aplikacja mobilnaTak
RFIDTak
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefon:
Opis:
Dane kontaktowe:
PLATINET S.A. – SERWIS
ul. Tadeusza Śliwiaka 48
30-798 Kraków
tel. 012 65 10 599
fax. 012 65 10 574
email: [email protected]
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |22:05
Cześć!
Ładowarka Platinet PWBS11KW 11kW Type 2 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.