
Kosiarka spalinowa Stiga Combi 48 SEQ B
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Samojezdna kosiarka STIGA Combi 48 SEQ B o szerokość koszenia 46 cm, wyposażona jest 60-litrowy tekstylnykosz na trawę. Na stalowym podwoziu zamocowany jest niezawodny silnik Briggs & Stratton 575 iSi seriesi InStart o pojemności 150 cm3, o mocy wyjściowej 2,10 kW przy 2900 obr/min z rozrusznikiem elektrycznym. Combi 48 SEQ B daje możliwość wyboru 1 z 4 różnych funkcji: zbieranie, wyrzut tylny i boczny lub mulczowanie, polegające na rozdrobnieniu runi, która jest pozostawiona na trawniku, użyźniając glebę.
Scentralizowana wysokość koszenia można łatwo regulować za pomocą dźwigni w 6 różnych położeniach (od 22 do 80 mm). Duże (280 mm) tylne koła ułatwiają manewrowanie na nierównym terenie. Kosiarka dostarczana jest z deflektorem bocznym oraz z zestawem do mulczowania. Kosz na trawę jest wyposażony w dodatkowe mocowanie, które zapobiega wypadaniu trawy podczas opróżniania. Urządzenie wyposażono w elektryczny rozrusznik, by pomocy którego jesteśmy w stanie uruchomić kosiarkę jednym kliknięciem.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00