
Komputer Core i3-4170, 8 GB, GTX 950, 1 TB HDD
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(28)
Komputer wyposażono w dysk HDD o pojemności 1 TB. Będzie to idealna przestrzeń do przechowywania danych, programów, gier i aplikacji. Dysk twardy HDD bywa często użytkowany w charakterze nośnika do archiwizacji danych – na przykład zdjęć, filmów i muzyki. Choć pracuje nieco wolniej niż dysk SSD, rekompensuje to o wiele niższą ceną. Konfigurację można uzupełnić o dodatkowe nośniki HDD lub SSD.

W wielu sytuacjach może okazać się, że jeden ekran to za mało, by komfortowo pracować, projektować lub zajmować się swoim hobby. Ten komputer umożliwia podłączenie aż czterech monitorów, co pozwoli na zdecydowanie swobodniejsze działania w wielu programach jednocześnie. Bez względu na to, czy zajmujesz się projektowaniem, edycją wideo, czy może raczej programowaniem, większa przestrzeń robocza na dodatkowych monitorach może okazać się niezwykle przydatna.
Komputer dysponuje napędem optycznym DVD+RW, co umożliwia korzystanie z nośników CD i DVD, instalowanie programów i sterowników bezpośrednio z płyt od producenta. Słuchaj muzyki z nośników audio, nagrywaj materiały na płyty CD i DVD we własnym domu. Sięgaj po ulubione filmy na DVD i przegrywaj zdjęcia od znajomych. Napęd optyczny zdecydowanie rozszerza funkcjonalność komputera, a jednocześnie nie zajmuje przesadnie dużo miejsca w obudowie.

Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
                    poniedziałek-piątek: 9:00-17:00