
KELTON KELTON Ławka Tryton HL9L2 HEAVY PRO
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Tego jeszcze nie było! Profesjonalna ławka z ceną HOME!
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom skonstruowaliśmy ławkę, która sprawdzi się na siłowni profesjonalniej – równocześnie trafiając w pułap cenowy ławek do domu. Chcesz zostać kulturystą? Już nim jesteś i szukasz idealnego rozwiązania do swojej domowej siłowni by urozmaicić trening? Zobacz HL9'L2 z nowej linii HEAVY PRO.


| Parametr | Wartość |
| Gabaryty | 125 cm x 60 cm x 45 cm (długość x wysokość x szerokość) |
| Waga | 35 kg |
| Testowana wytrzymałość | 1000 kg |
| Profil konstrukcyjny | 50x50x2 mm |
| Szerokość oparcia | 28 cm |
| Długość oparcia | 81 cm |
| Długość siedziska | 31 cm |
| Grubość pianki | 3 cm |
| Szerokość podstawy | 45 cm |
| Długość podstawy | 125 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Regulacja oparcia | 11 stopni |
| Regulacja siedziska | 3 stopnie |
| Możliwość ćwiczenia skosem w dół | tak |
| Możliwość montażu dodatkowych akcesoriów | - Kelton HOME modlitewnik HZ1 - Kelton HEAVY modlitewnik z oparciem pod klatkę HZ5 - Kelton HEAVY modlitewnik z regulacją kąta pochylenia HZ6 - Kelton HOME stacja na nogi HZ3 - Kelton HEAVY stacja na nogi HZ14 - Kelton HOME wyciąg do ławki HZ4 - Kelton HEAVY wyciąg do ławki HZ15 - Kelton HOME element do blokowania ud HZ2 * do montażu dodatkowych akcesoriów niezbędny jest zestaw w skład, którego wchodzi: pokrętło, przelotka, bolec. |
Co zyskujesz?
| Fakt | Twoja korzyść |
|---|---|
| Stabilna konstrukcja z profilu 50x50x2 mm. | Zagwarantuje Ci stabilność w trakcie ćwiczeń. |
| Konstrukcja wytrzymała na 1000 KILOGRAMÓW ciężaru. 2 belki wzmacniające konstrukcję: pod oparciem i pod siedziskiem. Mocne, jakościowe spawy odporne na wieloletnie użytkowanie | Dzięki temu będziesz czuł się bezpiecznie podczas treningu. |
| Podstawa ławki z profilu 80x60x3mm. | Da Ci 100% poczucia bezpieczeństwa. Zapewni stabilność ławki. |
| Wielofunkcyjna ławka. | Będziesz mógł ćwiczyć na niej wszystkie partie mięśni. |
| Profil 50x50x2 mm, w który możesz zamontować dodatkowe akcesoria. | Dzięki niemu możesz zrobić z tej ławki maszynę na nogi, ławkę Scotta lub ławkę skośną. Wystarczy dokupić: stację na nogi HZ3, HZ14 modlitewnik HZ6, HZ1, HZ5 i element do blokowania ud HZ2. |
| Regulacja kąta pochylenia oparcia w 11 stopniach. | Będziesz mógł ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej pod różnymi kątami. Sam wybierasz odpowiednie ustawienie. Dzięki temu, zrobisz jeszcze lepszą definicję mięśni. |
| Regulacja kąta pochylenia siedziska w 3 stopniach. | Dzięki tej regulacji ustawisz siedzisko idealnie do oparcia, umożliwiając Ci wyćwiczenie różnych partii mięśni. |
| Możliwość ćwiczenia na ławce skosem w dół. | W tym ustawieniu ławki będziesz mógł ćwiczyć brzuch i wyciskanie sztangi głową w dół. |
| Tapicerka o grubości 3 cm. | Profesjonalne, odpowiednio twarde oparcie i siedzisko, zapewni Ci komfort i wygodę ćwiczeń. |
| Wyprofilowane zakończenie tapicerki. | Podczas wyciskania siedząc, sztangi na tricepsa, wyprofilowane zakończenie tapicerki zapewni Ci swobodę ruchu, dzięki temu będziesz mógł poprawnie wykonać ćwiczenia, co przyniesie pożądane efekty. |
| Profesjonalne wykończenie | Oprócz Twojego bezpieczeństwa, dbamy także o wykończenia sprzętu. Każdy szczegół w Twojej ławce jest dla nas ważny. |
| Przetestowana i zatwierdzona przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. | Masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych. |
Uwaga! By wykonać podane poniżej ćwiczenia, będziesz potrzebował jeszcze stojaków i modlitewnika!





Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00