Kołpaki

(88)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Kołpak Versaco Kołpaki samochodowe 4szt. komplet gtx carbon czarny 16" cali color box
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 16"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
-41%141,57 zł
83,99 zł
(83,99 zł/szt.)
najniższa cena: 107,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak TOM PAR Kołpaki na koła 15", Czarne, 4 szt. (MMT A112 2045B)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 15"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
73,63 zł
(18,41 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak Leoplast KOLPAKI 16" WIND
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 16"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
-55%40,42 zł
17,99 zł
(17,99 zł/szt.)
najniższa cena: 40,42 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak TOM PAR WHEEL COVERS OPTIC R16 BLACK
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
80,82 zł
(80,82 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak TOM PAR WHEEL COVERS AUTOSERIO OPTIC 16IN
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
79,63 zł
(79,63 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak Michelin Michelin Wheel caps 15" - 4 pcs.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 15"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
241,67 zł
(60,42 zł/szt.)
rata od 32,38 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak Michelin Michelin Wheel caps 17" - 4 pcs.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 17''
  • Sposób mocowania: Zatrzask
272,85 zł
(68,21 zł/szt.)
rata od 32,77 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Kołpak 16" THE BEST BICOLOR silver/black
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
-16%139,99 zł
118,04 zł
(29,51 zł/szt.)
najniższa cena: 139,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak Michelin Michelin Wheel caps 14" - 4 pcs.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 14"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
228,95 zł
(57,24 zł/szt.)
rata od 34,77 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Komplet kołpaków uniwersalnych Action Silver Black 15 cali
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 15"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
  • Kolor: Srebrny
108,99 zł
(108,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Komplet kołpaków uniwersalnych Action Silver Black 16 cali
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 16"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
  • Kolor: Srebrny
119,99 zł
(30 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Kołpak 14" THE BEST black mat
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Kolor: Czarny
99,76 zł
(99,76 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak Michelin Michelin Wheel caps 16" - 4 pcs.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 16"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
249,39 zł
(62,35 zł/szt.)
rata od 33,42 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Kołpak 16" THE BEST black mat
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Kolor: Czarny
117,99 zł
(29,50 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Komplet kołpaków uniwersalnych Quad 13 cali
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 13"
  • Sposób mocowania: Zatrzask
88,42 zł
(22,11 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak Jestic Komplet kołpaków uniwersalnych Stig Black ring 17 cali
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
  • Marka samochodu: Nie dotyczy
  • Średnica felgi [cale]: 17''
  • Sposób mocowania: Zatrzask
  • Kolor: Czarny
133,99 zł
(33,50 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Kołpak NRM Kołpak 14" THE BEST BICOLOR silver/black
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Uniwersalne
99,99 zł
(99,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 105,20 zł
Specjalista Morele |16:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.