
Karta Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 128 GB UHS-I/U1 A1 V10 (SDCS3/128GB)
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(2)
Karta microSD Kingston Canvas Select Plus charakteryzuje się niezawodną wydajnością i szybkością transferu danych do 150 MB/s, co sprawia, że jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i z aparatami fotograficznymi. Dzięki wsparciu dla standardu wydajności aplikacji A1, karta zapewnia płynne działanie wielozadaniowe oraz szybkie wczytywanie danych, co przekłada się na efektywność pracy. Jej trwała i wszechstronna konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do codziennego przechowywania różnorodnych plików, oferując stabilność i niezawodność użytkowania.

Imponująca szybkość
Zoptymalizowana pod kątem urządzeń Android
Większa pojemność
Trwałość

| Pojemności | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Standard/Klasa | Class 10, UHS-I, U1/U3, Video Class 10/30, A1 |
| Wydajność | 64GB: odczyt 100MB/s, klasa szybkości UHS-I, U1, V10, A1 128GB-256GB: odczyt 150MB/s, klasa szybkości UHS-I, U1, V10, A1 512GB-1TB: odczyt 150MB/s, klasa szybkości UHS-I, U3, V30, A1 |
| Wymiary karty microSDXC | 11mm x 15mm x 1mm |
| Wymiary adaptera SD | 24mm x 32mm x 2,1mm |
| Format | exFAT |
| Temperatura pracy | -25°C~85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~85°C |
| Napięcie | 3,3V |
| Gwarancja/pomoc techniczna | Wieczysta |
Pliki do pobrania:
Opinia pochodzi z modelu: Karta Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 1 TB UHS-I/U1 A1 V10 (SDCS3/1TBSP)
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

