Kalkulatory biurowe
Do koszyka

Kalkulator Rebell SDC808+

ID produktu: 860197
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość pamięci: Pamięć 3 przyciski
  • Rodzaj wyświetlacza: 8 pozycyjny
  • Rodzaj zasilania: Bateryjne, Słoneczne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Rebell SDC808+

 

Kalkulator biurowy z 8 cyfrowym wyświetlaczem, 3 klawiszami pamięci.

Specyfikacja

Brak funkcji
Obliczanie pierwiastków
Obliczenia procentowe
Zmiana znaku +/-
Brak funkcji

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP tusz C2P19AE nr 934 (black), Streacom ST-F7CS Alpha (ST-F7CS-ALPHA), Tronje Podstawa stołowa TS743+460 (TRW29527), Ansmann Bateria X-Power C / R14 2szt., Belkin Adapter kasetowy MP3 (F8V366bt - F8V366BT), Just Lamps do projektora NEC NP300/400/500WS/600S/610/610S (NP07LP), Datamax-Oneil Głowica drukująca do Intelliseaq 203 DPI (PHD20-2261-01), Lindy Patchcord światlowodowy LC/LC, OS2, 3m, 9/125Ám, Singlemode (47452), Nintendo Zasilacz do Nintendo Switch (2510666), Polskie Wydawnictwo Muzyczne Zeszyt nutowy D4 - A4 stojący - do harmonii PWM - 174769, O.S. Max Engines Świeca No. 7 (OS71607100), Mercury Mercury uchwyt Wow Ring srebrny/silver, Luphie Etui Luphie Glass Bumper Apple iPhone 7 - Gold-White, MSI GF63 8RC-039XPL 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL , Centropen PIÓRO KULKOWE CENTROPEN 2675 TORNADO FRUITY MIX PACHNĄCE OWOCAMI, Kassel bambusowy z deską do krojenia (93501)