Kable zasilające
Do koszyka

Kabel zasilający Gembird Kabel zasilający do notebooka koniczynka C5 3M (PC-186-ML12-3M)

ID produktu: 621087
Zobacz produkty podobne
(7)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość kabla [m]: 3
  • Rodzaj złącz: Schuko - C5
  • Wtyczka kątowa: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie (7)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Kabel zasilający do notebooka koniczynka C5 3M (PC-186-ML12-3M)

 

Kabel zasilajacy posiadający certyfikat niepalności i wytrzymałości VDE.

 

Długość przewodu 3 m
Rodzaj Zasilający
Złącze #1 Wtyczka zasilania Schuko
Złącze #2 IEC C5
Kolor czarny
Wymiary

Grubość żyły: 1mm.

Pozostałe parametry  

Wtyczki fabrycznie zalewane.

Specyfikacja

Rodzaj złącz
Schuko - C5
Wtyczka kątowa
Tak
Czarny

Opinie (7)

(7)
4.5/5
(7)
100% osób poleca
ten produkt
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Normalny przewód do zasilacza laptopa. Jest elastyczny, dobrze wykonany. Wymieniłem, bo stary miał długość około metra ;)
  • ZALETY:
  • + Elastyczny
  • + Długi 3 metry
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt Od dziś

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (7)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Prumel Prodiż, Herma Okładka Topmodel 267x540mm, 5St. (23267), St. Majewski Zeszyt do religii 32k kratka lamin.UNIPAP p15 MAJEWSKI - 5904149101039, MPM MPE-05/T, OKI Zestaw rolek (43651703), Brimarex Terenowy na Resorach 1:14 (1575289), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 3m, fioletowy (750936), Sencor SLA FA4M150, Terra NASBOX 2-0000 (2060117), Grand Koperta A5 na dokumenty struna zielona (151758), Libox zwykła 4 gniazd 3m biały (LB0083-3), Philips TL-D Colored liniowa T8 G13 18W 400lm (8711500726902), Goobay Antenowe 1.5m biały (50723), Bic Długopis Atlantis Classic czarny, EFB HDMI, kątowy (MD1016), GSM City CASE ETUI JEDNOROŻEC BABY MIĘTOWY SAMSUNG GALAXY S9