
Janod Drewniany jeździk ze skrzynią Hipopotam (J08003)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Drewniany jeździk ze skrzynią Hipopotam
| |
![]() |
Jeździk drewniany Hipopotam francuskiej marki JANOD to idealna zabawka do domu i na dwór. Wspiera dziecko w rozwoju ruchowym. Starannie wykonany, z najlepszej jakości materiałów i ogromną dbałością o estetykę.
Wyglądem przypomina hipopotama. Jego ergonomiczna budowa i odpowiednia wysokość podłużnego miękkiego siedziska (24 cm) ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie oraz wygodę jazdy, a lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwy w prowadzeniu i utrzymywaniu w równowadze. Stabilne, szeroko rozstawione kółka dodatkowo wykończone są gumą, dzięki czemu nie rysują podłogi w domu.
Jeździk posiada także miękkie, antypoślizgowe uchwyty przy kierownicy. Dzięki dużej skrzyni z przodu (głowa hipopotama) może również służyć do przechowywania i przewożenia zabawek.
|
Drewniana rama i skrzynia jeździka są w kolorach turkusowym i niebieskim, kierownica ma naturalną barwę drewna, a wykończenie siedziska, uchwyty i kółka – ciepły odcień żółtego. Jazda takim pojazdem nauczy Twoje dziecko utrzymywania równowagi i koordynacji.
Jest to również doskonały sposób na rozpoczęcie nauki jazdy na rowerku. Jeździk został zaprojektowany we Francji. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
|
|
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00