ITIMPORT RĘCZNIK DO SUSZENIA WŁOSÓW Czepek na głowę ZAPIĘCIE MIŚ Mikrofibra Różowy

ID produktu: 14895416

Ręcznik do suszenia włosów Czepek na głowę Zapięcie Miś Mikrofibra Różowy – Idealny do codziennej pielęgnacji

Ręcznik do suszenia włosów w formie czepka to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy pragną zadbać o swoje włosy. Zapięcie z motywem misia oraz różowa mikrofibra sprawiają, że ten produkt łączy w sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Idealny do wieczornego użytku, pozwala na szybkie położenie się spać bez konieczności korzystania z suszarki, co znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów.

Ręcznik do suszenia włosów Czepek na głowę Zapięcie Miś Mikrofibra Różowy – Idealny do codziennej pielęgnacji

Właściwości materiału mikrofibra – Doskonała chłonność i komfort

Mikrofibra, z której wykonano ręcznik, wyróżnia się niezwykłą chłonnością, co sprawia, że doskonale absorbuje wodę. Dodatkowo, materiał ten pozwala na parowanie, co pomaga w utrzymaniu ciepła, a jego przyjemna w dotyku struktura zapewnia komfort użytkowania. Ręcznik jest łatwy w pielęgnacji i można go prać w pralce jak inne tekstylia.

Właściwości materiału mikrofibra – Doskonała chłonność i komfort

Uniwersalny rozmiar i uroczy design – Stylowy dodatek do Twojej łazienki

Ręcznik ma uniwersalny rozmiar, co sprawia, że jest odpowiedni dla różnych osób. Jego uroczy design czyni go nie tylko praktycznym, ale także stylowym dodatkiem do każdej łazienki. Sprawdzi się również w saunie, na siłowni czy na basenie, co czyni go wszechstronnym akcesorium do pielęgnacji.

Uniwersalny rozmiar i uroczy design – Stylowy dodatek do Twojej łazienki

Specyfikacja techniczna ręcznika do suszenia włosów Czepek na głowę Zapięcie Miś Mikrofibra Różowy

  • EAN (GTIN): 5906196247180, 6943914031835
  • Kolor: Różowy
  • Kod producenta: GF03_PINK
  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0,200 kg
  • Materiał: Mikrofibra
  • Rozmiar: Uniwersalny
  • Stan: Nowy
  • Marka: Inna marka

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą pielęgnacją włosów! Idealny do Twojej codziennej rutyny – dostępny już dziś na Morele!

Wyróżnione przez eksperta
  • Kolor Różowy
  • Rodzaj Turbany do włosów
  • Wymiary Brak danych
Producent
Nazwa producenta IT&IMPORT Kajetan Sikorski
Adres Odkryta 37/9, 03-140 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
EAN5906196247180
Informacje podstawowe
RodzajTurbany do włosów
KolorRóżowy
WymiaryBrak danych
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
nie dotyczy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |20:28
Cześć!
ITIMPORT RĘCZNIK DO SUSZENIA WŁOSÓW Czepek na głowę ZAPIĘCIE MIŚ Mikrofibra Różowy możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

19,99 zł
(19,99 zł/1 szt.)